in

2019 Yılında Çıkacak Araba Modelleri

2019 yılı ile birlikte piyasaya sürülecek olan en yeni araba modelleri sizlerle. Audi, Renault, Ford, Dacia, Honda, BMW, Toyota, Suzuki, Volvo, Citroen ve Volkswagen gibi markalar için araştırmalar yaptık.

Sponsor Bağlantı

2019 Yılında Çıkacak Arabalar

Otomobil sektöründe inanılmaz bir sirkülasyon devam ediyor. Her sene değişen ve aynı zamanda yenilenen araba sektörü, özellikle de araba sevdalıları için oldukça güzel bir ortamı da beraberinde getiriyor. Fakat bunların dışında en çok merak edilen konulardan biriside; yeni sene içerisinde çıkacak olan araba modelleri olacaktır. 2019 yılında çıkacak arabalar hakkında sizlere bilgileri sunacağız. Özellikle de marka ve model konusunda olan çeşitlilik sizleri de araba konusunda bir teşvik unsuru haline gelecektir.

Yeni Çıkacak Arabaların Marka ve Modelleri

Audi Q3

Bu modelin bir önceki modelden çok daha geniş olduğunu baştan söylemek gerekiyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan yeni SUV model 2019 senesinde yollarda olacak ve tüm dikkatleri çekecek gibi gözüküyor. Elbette yeni Q3 modelinin çok daha keskin ve sportif bir araç olduğunu da söylemek gerekecektir.

Audi TT (Makyaj)

Audi’nin yeni makyaj konsepti herkes tarafından beğenilecek gibi gözüküyor. Özellikle de sadece görünüş olarak değil de; motor gücü açısından da yeniliklerin olması, herkes tarafından beğenilecek bir diğer unsurdur. Teknoloji ve motorun alt yapısındaki değişiklik, dışındaki değişikliğin önüne geçebilir.

Aston Martin DBS Superleggera

Aston Martin DBS Superleggera
Aston Martin DBS Superleggera

Bildiğiniz üzere bu araba İngiliz bir üretici tarafından üretilmektedir. Bu durumda da karşımıza çıkan bu model, yine Aston Martin’in en önemli modeli haline gelmiştir. DB11’in ise; çok daha gelişmiş ve sportif anlamda yenilenmiş modelidir. 0’dan 100 km/s hıza 3.2 saniyede ulaştığını söyleyebiliriz.

BMW 3 Serisi

Alman markası için en çok beklenen modellerinden birisi hangisi diye sorduğumuz zaman; 3 Serisi olduğunu söyleyeceklerdir. Rakipleri ile mücadele edebilmek adına; birçok yeniliği bünyesinde meydana getirmektedir. 2019 yılında yollarda olacaktır.

İlginizi çekebilir : 2019 köprü geçiş ücretleri yazısı.

BMW 8 Serisi Coupe

Bu serinin tanıtımının Türkiye’de yapıldığını aşağı yukarı hepimiz gördük. Bu durumda karşımıza çıkan 8 Serisi, BMW’nin GT otomobili serisine aittir ve 2019 senesinde yollarda olacaktır.

2019 BMW Z4

BMW Z4 2019
BMW Z4 2019

Roadster serisine baktığımız zaman, Z4 oldukça uzun süreden beri beklenen bir modeldi. Bunun nedeni ise yenilenme aşamasının da bir o kadar uzun olmasıdır. Bu bağlamda karşımıza çıkan bu araba 2019 senesinde yollarda olacaktır.

2019 BMW X7

İlginizi çekebilir: 2019 ehliyet harç ücreti ve fiyatı ne kadar?

Yeni model ile ilgili bir ipucu arayışındaysanız, kesinlikle bu modeli göz önünde bulundurmanız gerekecektir. SUV ürün gamında, en yüksek seviyede olan araçlardan birisidir. Gerek otonom teknolojisi olsun gerek ise de tasarım detayları olsun oldukça yeni bir ürün sunacaktır.

2019 Suzuki Vitara (Makyaj)

Asfalt dışında kalan tüm numaralarda kendini kanıtlamış olan bir markadır. 2019 senesinde yollarda oldukça havalı bir şekilde göreceğimizi de söyleyebiliriz. Otomobil her ne kadar kendi bünyesinde makyajlanacak olsa bile; aynı zamanda motor seçeneklerinde de değişiklikler meydana gelecektir.

2019 Suzuki Jimny

2019 Suzuki Jimny
2019 Suzuki Jimny

Suzuki bu modeli ile neredeyse bir ikon haline gelmiştir. Bu durumda karşımıza çıkan bu arabada yeni bir tasarım ile karşımıza çıkmıştır. Yeni bir şekilde köşeli kenarları sayesinde bu sene adından oldukça fazla söz ettirecektir.

2019 Mercedes-Benz A Serisi Sedan

Öncelikli olarak Çin pazarı için bu arabanın üretildiğini görebilmiştik. Fakat sonrasında global pazara açılması, yine de beklenen bir davranış haline gelmiştir. CLA’nın yerini alacağa benziyor.

2019 Honda HR-V

Karşımıza çıkan bu Japon markasının crossover  katında olan bu araba 2019 senesinde diğer yeni modeller ile yan yana gelecektir.

İlginizi çekecektir : Evde ek iş 2019 ilanları.

2019 Honda Civic Type – R (Makyaj)

2019 Honda Civic Type – R
2019 Honda Civic Type – R

Karşımıza çıkan bu markanın FK2 modelini gördük. Üzerinden pek de zaman geçmeden FK8 Civic Type – R çok hafif bir makyaj dahilinde 2019’da karşımızda olacaktır.

Diğer Arabalar

  • Jeep / Cherokee
  • Porsche / Macan
  • Porsche / Mission E
  • Renault / Megane RS
  • Renault / Clio
  • Rolls Royce / Cullinan
  • Opel / Astra (Makyaj)
  • Skoda / Octavia
  • Volvo / S60
  • Volkswagen / T-Cross

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 köprü ve tünel geçiş ücretleri fiyatı

2019 Köprü ve Tünel Geçiş Ücretleri

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019