in

A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 26 Nisan 2018 Aktüel ürünler kataloğu ile indirimli ürünleri ve kampanyalı alternatiflerini bulabilirsiniz. 26 Nisan Perşembe A101 aktüel ürünler listesi.

Sponsor Bağlantı

A101 26 Nisan 2018 Aktüel

A101 26 Nisan aktüel ürünler kataloğu son zamanların en büyük kampanyalarını yapan bu dev market zincirinin popüler aramalarından bir tanesi olarak akıllarda ki yerini almaya başladı. Özellikle ev hanımları için fırsat ve indirim günü olan 26 Nisan tarihinde bir çok üründe ciddi fiyat indirimi uygulanacak.

Öncelikle geçen haftanın en popüler ürünlerine bir bakalım. Kullanıcıların neler almayı tercih ettiğini görelim;

Sponsor Bağlantı

Yaz sezonunun gelmesi demek ızgara-mangal şenliğinin başlaması demek. Bu yüzden Sinbo‘nun elektrikli ızgara seti 55,00 TL’den epeyce satıldı diyebiliriz.

Yine aynı sebepten dolayı artan et ve tavuk fiyatları (özellikle kanat fiyatları) içinde ciddi ve güzel bir stoklu indirim beklenmiyor değil, umarız öyle olur.

Saklama kapları, yağdanlıklar, cam ve bardak ürünleri, meyve sıkacakları, ufak elektronik ev aletleri, silikon ve plastik pasta figürleri gibi bir çok ürün raflarda yok satıldı.

26 Nisan Perşembe A101 Aktüel Ürünler Kataloğu

26 Nisan A101 indirimli ürünler için güzel bir konu hazırladığımız için alçak gönüllü olmayı çok fazla sürdüremeyeceğiz 🙂 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için geçen hafta çok güzel indirimler yapılmıştı, bu haftada muhtemelen gelecek hafta için düşünülen ürünler A101 26 Nisan kampanyalı ürünler adı altında sıralanacaktır.

Çocuk ürünleri, mutfak eşyaları, aksesuarlar, gıda ve yiyecekten tutun da bisiklet ve daha nice kategorilerde yeni ürünler raflarda ki yerini bu hafta alacak.

A101 26 Nisan Aktüel

Son güncellememizi haftaya yapacak ve burayı tamamen doğru bir kaynak olarak tutacağız, o zamana kadar gösterdiğiniz sabır ve anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Yılının En Çok Beklenen Oyunları (10 Oyun)

Google Adsense Çalışma Mantığı Nasıldır?