in

Ace Combat 7: Skies Unkown

2018’in beklenen oyunlarından birisi olan ve aksiyon dolu olmasıyla bilinen Ace Combat 7: Skies Unkown sistem gereksinimlerine değindik.

Sponsor Bağlantı

Ace Combat 7: Skies Unkown Hakkında

Yaptığınız iş içerisinde hepimiz usta olmak isteriz. Bu normal hayatımızı kapsarken; aynı zamanda eğlence için ayırdığımız vakti de kapsamaktadır. Eğlence hayatımızın içerisine oyunlar girerek, oyunlar içerisinde ki performansımız dikkat çekmektedir.

Karşımıza çıkan Ace Combat: 7 Skies Unkown oyununda ise bu performansı göstermeniz gerekiyor. Hava mücadelelerini izlemiş gibi oyun oynayın ve en iyi pilot olmak için doyasıya yarışın.

Oyunun amacının zaman içerisinde kendinizi göstermek olduğunu anlayacaksınız ve böylelikle çok daha fazla adapte olarak hızlı ve en iyi kabiliyete ulaşacaksınız. Oyunun oldukça basit bir sistem olduğunu, oyunu oynayarak göreceksiniz. Ne mi yapmanız gerekiyor? Sadece gücümüzü biraz olsun toplamanız gerekiyor. Gerisi hızla gelecek ve sizin oyun kabiliyetinizi ölçecektir.

Oynanış Videosu

Oyuna Var Mısınız?

Dünyanın en iyi ve en donanımlı uçakları elinizin altında olacak, uçakların kokpitine geçtiğiniz zaman gerilim dolu bir mücadele ile kendinizi baş başa hissedecek ve nefesinizi tutacaksınız. Kendinizi tamamen bir polis edasında hissetmeniz gerekmektedir. Devriye gezen kara polislerinden; gökyüzü versiyonunda bulacaksınız kendinizi.

Özellikle de bu sayede kendinizi tamamen bir savaşın içinde hissedeceksiniz ki; işte macera tam olarak bu noktada sizler için başlamış sayılacak. Çok tehlikeli bir savaşa ya da tam anlamıyla kavgaya var mısınız? O halde Ace Combat 7: Skies Unkown ile gerçeklere yakın olun.

Bazı PC Oyunları Kalite İster

Muazzam uçaklar karşısında bir seçim yapacaksınız ve aldığınız bu uçakları silahlarla donatacak sadece düşmanın gözünü değil; aynı zamanda kendinizi de korkutmuş olacaksınız. Ama merak etmeyin; bir süre sonra rehavetten kurtulacak ve adınızı en iyi şekilde yazdıracaksınız.

Her ne kadar kendinize güveninizi şuan olsun tamamlayamıyor olsanız bile; bir kaç zaman sonra oyunun temposuna alışacaksınız. Bu sayede kendinizi gösterme imkanını elde tutacaksınız. Rekabet istiyorsanız, savaş istiyorsanız ve bunu bir zamana yaymak değil de; anında yaşamak istiyorsanız; yapmak istediğinizi biliyorsunuz ve yapın.

Ace Combat 7: Skies Unkown Sistem Gereksinimleri

Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-550 3.2GHz Core i5-2500K 3.3GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 955 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 680
AMD Ekran Kartı Radeon R9 270 v2 Radeon R9 280X
RAM 4 GB 8 GB
İşletim Sistemi Win 7 (64) Win 7 (64)
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı 30 GB 30 GB

Eğer PC’nizin bu oyunu kaldırıp/kaldırmadığını hala anlayamadıysanız veya şüpheniz varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Sisteminizi yazmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android Telefon Hızlandırma Yöntemleri

Half-Life 3 Sistem Gereksinimleri