in

Ashen Sistem Gereksinimleri

Ashen oyunu bulunduğumuz yıl içerisinde epey ilgi gördü. Sistem gereksinimlerini paylaşma ihtiyacını ise bu yüzden hissettik. Umarız sizinde ilginizi çeker.

Sponsor Bağlantı

Ashen Oyunu Hakkında

Son zamanların karşımıza çıkan en ilginç oyunlarından birisi; Ashen olmaktadır. Her ne kadar konusu bakımından bir hayli zayıf olarak karşımıza çıkıyor olsa bile; yine de bilindik bir konu üzerinde çalışıldığı kesin bir şekilde gözüküyor. Elbette bu durum bizleri bir miktar üzüyor olsa bile; oyunu heyecanlı bir şekilde beklemekten vazgeçmiyoruz.

Oyun içerisinde müthiş bir aksiyondan söz edebiliriz. Her ne kadar bu aksiyona dahil olmak bizler için stresli olsa bile; bir şekilde düzene oturtarak oyuna devam edebiliyoruz. Sürekli olarak düşmanlarla karşılaşıyor ve aynı zamanda onları geri de bırakmaya çalışıyoruz ve bu bağlamda da amacımıza ulaşmayı bir adım daha öteye götürüyoruz. Ashen adlı bu sıradan ama heyecan verici oyun karşımıza basit bir sistemle çıkıyor.

Ashen ile Aksiyona Hazırlanın

Kardeşiniz ya da çok daha yakın hissettiğiniz biri, sadece bir an da ortadan kayboldu, bu konu hakkında ne yapardınız? İşte bu oyun tam olarak bu tatta bir oyun olarak oynanıyor. Çölümsü bir yer ve terk edilmiş bir şehirde, kız kardeşini bulmaya çalışan birinden söz ediyoruz. Terk edilmiş bir şehirde karşınıza çıkacak en tehlikeli varlıklar yaratıklar olacaktır.

Kaldı ki; bu yaratıklar bizlerin gözlerini korkutmakta bire bir başarılılardır. Lakin bizlerin korkmaması gerekmektedir çünkü yapmamız gereken şey; sadece birkaç tuş ile düşmanı alt etmek olacaktır. İşte aslında oyun burada sıkıcı olarak gözüküyor ve bu da bizleri oyundan hayli uzaklaştırıyor. Bu denli profesyonel bir oyunun elbette sistem gereksinimleri ile ilgili bir makale sitemizde olmalıydı!

Ashen Oyununun İçeriği Nedir?

Fare kontrolü olmadığı için oldukça sıkıntılı bir süreç yaşanmaktadır. FPS bir oyun olması nedeniyle de bu durum oldukça sıkıntılı olabiliyor. Yine de en kritik durumlardan birisi düşmanların ve aynı zamanda yaratıkları sürekli olarak aynı kişi şeklinde karşımıza çıkması oluyor ve aynı ortamlarda kavgalar gerçekleşiyor. Her ne kadar değişik yerler görüyor olsak bile; oyunda bu aşama can sıkıcı olacak gibi gözüküyor.

Ashen Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 98/ME/2000/XP
  • İşlemci: x86 (İntel veya AMD)
  • RAM: 64 MB
  • HDD: 85 MB Boş alan gerekli
  • Ekran Kartı: SVGA
  • Ses kartı: DirectX Uyumlu
  • DirectX: 8.0
  • Klavye & Fare
  • CD/DVD Sürücüsü
  • Aktif internet bağlantısı @ 56KBPs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri Depolama ve Yedekleme Yöntemleri (Cloud, NAS, Sanal Makine, Server)

Fifa 2018 – En İyi Oyuncular (Defans, Orta Saha, Forvet)