in

Bilgisayardan PUBG MOBILE Nasıl Oynanır?

Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak nasıl yapılır? PC üzerinden ki bu laptop veya tablet olabilir, PUBG Mobile nasıl oynanır derseniz buyrun detaylı anlatıma.

Sponsor Bağlantı

Bilgisayardan PUBG MOBILE Nasıl Oynanır?

Son dönemin en çok oynanan oyunlarından olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da yaygın adıyla PUBG artık mobil versiyonuyla karşımızda. PUBG Mobile, PC ve Xbox versiyonlarında olduğu gibi 100 oyuncunun 8 kilomerekarelik bir haritada hayatta kalma üzerine bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Haritada kendi imkanlarıyla buldukları silah ve diğer ekipmanlarla rakiplerini alt eden takım ya da oyuncu oyunun kazananı ünvanını elde ediyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile) oyununu oynamak istiyorsanız Google Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz indirebilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Peki PUGB Mobile’ı bilgisayarda oynamak istiyorsan ne yapmalısın? PUBG Mobile bilgisayarında nasıl oynayabileceğini bu yazımızda en kolay 2 yol üzerinden anlattık. Bilgisayarına en uygun olanı seçip oynamaya başlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Bilgisayardan PUBG Mobile Oynamak

PUBG MOBILE Bilgisayar Üzerinden Oynamak

Bilgisayardan PUBG Mobile oynamak için çok çeşitli seçenekler sahipsiniz. Peki milyonların hayran kaldığı bu oyunu bilgisayar üzerinden PC versiyonunu satın almadan nasıl oynayabilirsiniz? Bunun için 2 farklı yolu sizlere sunacağız.

APOWERMIRROR KULLANARAK BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN PUBG MOBILE OYNAMAK

Eğer bilgisayarınız düşük işletim sistemine sahipse APOWERMIRROR kullanarak PUBG Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken APOWERMIRROR uygulamasını bilgisayarınıza ve Android telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından PUBG Mobile yüklü olan Android işletim sistemli telefonunuzla bilgisayarınızı aynı Wifi ağına bağlamalı ve APOWERMIRROR uygulamasını bilgisayarınızda ve akıllı telefonunuzda açmalısınız.

PC Yani Laptop’tan PUBG Mobile Nasıl Oynanır

Akıllı telefonunuzdan APOWERMIRROR uygulamasında sol üst köşedeki menüden “Cast Screen/Audio” yazısının üstüne tıklamalı ve bilgisayarınızın adını listeden seçmeli ve üzerine tıklamalısınız. Bilgisayarınızın ekranına telrfonunuzun ekranı hemen yansıyacak ve siz de son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile’ı Pcden oynayabileceksiniz.

BLUESTACKS KULLANARAK BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN PUBG MOBILE OYNAMAK

Bluestacks kullanarak PUBG Mobile oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın en az 4 GB RAM’e sahip olması gerekiyor. İlk olarak bilgisayarınıza Bluestacks uygulamasını indirmeli ve Bluestacks’ı bilgisayarınıza kurmalısınız. Bluestacksı bilgisayarınıza kurduktan sonra Bluestacks uygulama merkezinden PUBG Mobile’ı indirmelisiniz. Ardından PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamanın keyfine varabilirsiniz.

Bu makalemizde PC yani Laptop yada masaüstü bilgisayardan PUBG Mobile nasıl oynanır ona değindik. Gelecek yazımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet Üretimi Nedir?

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri