in

Code Vein Sistem Gereksinimleri

CODE Vein oyunu PS 4 ve XBOX versiyonundan sonra PC içinde piyasaya sürülünce sistem gereksinimleri konusunda bir çok araştırma yapılmaya başlandı. Bizlerde bunun bilincinde olarak doğru kaynak ile olayı özetledik.

Sponsor Bağlantı

Oyun sektörünün günden güne ne kadar büyük değişikler içinde olduğu görebiliyoruz. Aslında oyunların yapısı; gerek şimdiki zaman, gerek geçmiş zaman gerek aksiyon ve bunun gibi düzenler doğrultusunda ilerliyor. Ama bu karşımıza çıkan oyun bizi tamamen geleceğe yönelik bir hayata götürerek, başka bir dünyanın da varlığından bizlere bahsediyor. Bu bağlamda ise oyunu oynamak, bizlere çok daha büyük bir keyif veriyor.

Sanal gerçeklik hakkında bu zamana kadar neler duyduysanız, hepsini unutmayı dileyin ve aslında bir yerde hepsini unutun çünkü yeni bir dünyadan söz etmekten ziyade; tamamen başka bir oyun alemine de adım atacağız. Hayatınızın şeklini alacak bir oyundur ki Code Vein herkes tarafından da oynanmak istenecektir.

Sponsor Bağlantı

Code Vein Oyunu Hakkında

Code Vein PC

Gelecek kaygısı olmadan yaşamak doğru mu ya da mümkün mü? Elbette mümkün değil ve hatta neredeyse hiç mümkün değil. Ama konu oyunlar olduğu zaman bu durumun ne kadar mümkün olduğunu görebiliyoruz. Çünkü oyunda kaybetmek hayatta kaybetmekten daha az acıtıyor. Gelecek vari yani bilim kurgu türünde ki oyunlarda en önemli kısım; kendinizi bir şekilde oraya ve o döneme ait hissetmektir ki; bu sayede oyundan gereken hazzı ve pratiği alın.

Aslına bakacak olursanız oyunca gelecek yaşantısı derken; tamamen kıyametten bahsediliyor. Bu bağlamda ise kıyametten sonra ki insan davranışları olsun ve aynı zamanda da kıyamet sonrasında ki hayatı oyunsal bir şekilde karşımıza çıkartmak olsun; oyun tamamen bunu amaçlamış bir şekilde oynanıyor. Elbette bu durum oynayıcıları oldukça büyük bir heyecana sürüklüyor. Code Vein sistem gereksinimleri nelerdir, buna bakalım ki; oyunu oynayabileceğimizi de böyle anlayacağız.

Code Vein Sistem Gereksinimleri

Code Vein Oyunu Gereksinimi

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve ya üstü
İşlemci: Pentium Dual Core E2140 1.60 GHz ve ya Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
Ram: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 8500 GT ve ya Radeon HD 2600 Pro
Depolama Alanı: 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve ya üstü
İşlemci: Intel Core i5-655K 3.2 GHz ve ya Phenom II X4 940
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 470 ve ya Radeon HD 5850 1 GB
Depolama Alanı: 10 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Akıllı İnternet Tarifeleri

CEO Kimdir, Nedir ve Görevleri Nelerdir?