in

Dual Universe Sistem Gereksinimleri

Uzay oyunu ve bilim-kurgu severler buraya. Dual Universe oyunu ile sizde gerçek anlamda keyif yaşayacaksınız. Uzayda geçen ve güzel bir senaryoya sahip olan oyun ile ilgili detaylar konumuzda.

Sponsor Bağlantı

Dual Universe Oyunu

Merak uyandıran bir oyun ismi, öyle değil mi? Aynı zamanda bizleri heyecanlandırmaktan ziyade bizleri oynamaya da teşvik eden bir oyun olarak karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Dual Universe yeni nesil bir Sci-fi MMORPG oyunu olmasından ziyade oldukça geliştirici bir oyun olduğunu da söylemek oldukça mümkündür.

Novaquark tarafından geliştiriliyor olması ve aynı zamanda da 2017 senesi içerisinde bu tarz oyunların hem çıkıyor olması ve aynı zamanda duyuruluyor olması da bizleri bu bağlamda memnun etmektedir. Karşımıza çıkacak olan bu oyunun özelliklerine bakmamız gerekir.

Dual Universe Hakkında

Paylaşım oldukça önemli değil mi, o halde bunu oyunlara da yansıtmak gerekmektedir ki; tam olarak bu oyun milyonlarca oyuncuyu aynı evren içerisinde sıkıntı olmadan paylaşmaya yönelik gerçekleşen bir oyundur. Oyunun geliştirilebilir bir mekanik kapasitesine sahip olması aynı zamanda kendi oyun grubunuzu oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Oyun bağlamında kurulu olan bu dünya da her görevi üstlenecek ve belirli bir zanaata yöneleceksiniz. Gerek gemiler olsun gerek ise de yapılar olsun oldukça dev şekilde karşımıza çıkacaktır.

Dual Universe Oyunu

Oyunun içerisinde gerçekçi bir ekonomi baş gösterecektir. Aynı zamanda çerçevesinde ise oyunda kendi geminizi ve yapınızı inşa edebileceksiniz. Tabi ki bunu LUA kullanarak yapabilecek ve bu sayede de geliştirebileceksiniz. Çok oyunculu bilim-kurgu oyunu olması bizleri çok daha fazla heyecana sürüklemektedir. Bu durum karşısında ise kendimizi geliştirmek ve aynı zamanda da kendimizi oyuna adapte edebilmek için yapmamız gereken oyunu odak haline getirmemiz olacaktır. Oldukça sürükleyici ve aynı zamanda fütüristtik bir bilim kurgu evreni içerisinde  first person view imkanı da olacaktır. Dual Universe sistem gereksinimleri nelerdir bakalım.

Dual Universe Sistem Gereksinimleri

Dual Universe Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows XP 32 bit
P4 3.0 GHz ya da AMD eşdeğer
NVIDIA 7800+ ya da ATI 1950+ Ekran Kartı
1 GB RAM
30 GB boş Hard Disk alanı
Genişbant internet bağlantısı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Windows XP/Vista/Windows 7
3.0 GHZ CPU Dual Core İşlemci
2 GB RAM
NVIDIA 8800GTX+ ya da ATI 3800 series+ Ekran Kartı
30 GB boş Hard Disk alanı
Genişbant internet bağlantısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Telefonlara Nasıl Format Atılır?

Apple iOS 12 Beta

Apple iOS 12 Beta Sürümü Yenilikleri ve Uyumlu Cihazlar