in ,

Fifa 2019 Çıkış Tarihi ve PC Sistem Gereksinimleri

FIFA 2019 Çıkış tarihi ve ne zaman çıkacak sorularına en doğru yanıtları veriyoruz. PS 4’ten sonra PC içinde sistem gereksinimleri ve ihtiyaçlarını bu konuda listeledik. Umarız Fifa 19 fiyatı da sizi mutlu eder.

Sponsor Bağlantı

FIFA 2019 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dünya genelinde milyonlarca oyun severin merak ile beklediği FIFA 2019 çıkış tarihine dair detaylar belli olmaya başladı. Geçen sene çıkan FIFA 2018’den sonra futbol oyunları arasında oldukça özel bir deneyim yaşatan FIFA’nın 19 versiyonunda bu memnuniyeti daha yükseğe çıkaracağı düşünülüyor.

Üstelik bu sene FIFA’da UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin de olacak olması dünya genelinde birçok oyun kullanıcısını heyecanlandıran bir gelişme oldu. Serinin Hollanda spikeri bu gelişmeyi doğrulayarak birçok kişiyi sevindirmeyi başardı.

Sponsor Bağlantı

EA Play basın toplantısının 9 Haziran Haziran’da düzenlenecek olması ile bu tarihte resmi açıklama yapılacakmış gibi duruyor. EA Sports’un FIFA 2019 dair detayları paylaşması ve tanıtım yapması beklenilirken aynı zamanda UEFA ile olan 10 yıllık anlaşmasını açıklaması bekleniliyor. Fifa 2019 çıkış tarihi ise 2018 yılının son çeyreği olacak.

FIFA 2019 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

fifa 2019 çıkış tarihi

Henüz resmi açıklama ve toplantı gerçekleşmediğinden ötürü bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat önceki seneler baz alındığında bu yılda oyunun ne zaman çıkacağın aşağı yukarı bellidir.

Oyun severlerin merak ile beklediği oyunun geçtiğimiz yıllarda olduğu bu yılda Eylül ayında satışa sunulması beklenilmektedir.

Açıklama yapıldığı takdirde buradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Resmi basın toplantısından sonra yazı güncellenecektir.

FIFA 2019 Fiyatı Ne Kadar?

Resmi toplantı gerçekleşmediğinden dolayı fiyat konusunda da bir netlik bulunmamaktadır. Geçtiğimiz yıl 238 TL ile 356 TL aralığında satılan oyunun bu senede benzer rakamlarda alıcı bulunması beklenmektedir.

Bazı resmi olmayan duyumlara göre ise ödeme yönteminde köklü bir değişiklik düşünen EA Sports yetkilileri yıllık olarak oyun satın alımı yerine üyelik sistemine geçişi düşünüyorlar. Böyle bir sisteme geçiş olursa muhtemelen üyelik ücreti ödeyip 1 yıl boyunca oyunu oynayabileceksiniz. Henüz detaylar açıklanmadığından bu konuda da tam bir kesinlik bulunmamaktadır.

Fifa 2018 Sistem Gereksinimleri

FIFA 2019 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? (PC)

Çok severek oynadığımız oyunları oynayabilmek ya da tam verim ile oynayabilmek için bazı ihtiyacımız olan sistem gereksinimleri vardır. Bunlar karşılanmadığı takdirde bu oyunu oynamak mümkün olmayabiliyor. Şimdi sizler ile FIFA 2019 oynamanız için gerekli olan sistem gereksinimlerini paylaşacağız.

>Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi Windows 7/8/10 64 bit, İşlemci Intel Core i3-2100 @ 3.1 GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz, RAM 8 GB, HDD 50 GB ve ekran kartı NVIDIA GTX 460 ya da AMD Radeon R7 260 teknik özelliklerine sahip olmanız gerekmektedir.

>Önerilen Sistem Gereksinimleri

Windows 7/8.1/10 64 Bit, İşlemci Intel  i5-3550K 1 @ 3.40 GHz veya AMD FX 8150 @ 3.6 GHz, RAM 8 GB, HDD 50 GB, ekran kartı NVIDIA GTX 660 ya da AMD Radeon  R9 270 olmalıdır. Bu sistem özelliklerine sahip iseniz eğer oyunu tam verimi ile oynayabilir ve daha çok tadını çıkartabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vodafone Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası 2018

PES 2019 Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi