in

GreedFall Sistem Gereksinimleri

17. Yüzyıla bir yolculuk yapmak ister miydiniz? Greedfall oyunu 2018 yılında çıkan ve kısa sürede retro oyun severlerin ilgisini çeken bir yapıt. Sistem gereksinimleri ile ilgili olmakla kalmayıp oyunuda anlattığımız bu yazımız da ilginizi çekecektir.

Sponsor Bağlantı

GreedFall Oyunu

Eskiyi yaşamak çok önemli değil mi? Aynı zamanda eskiye duyulan özlemlerin aslında hiçbir şeyin yerini tutmayacak olması da cabası. Ne yaparsanız yapın; bir şekilde kendinizi, omzunuzun üzerinden arkaya bakarken görebiliyorsunuz ve bu bağlamda eskiye kendinizi hasret hissedebiliyorsunuz.

Oyunsal anlamda bu mümkün müdür? Yani oyun içerisinde geleceğe gidiş değil; geçmişe dönüş gibi bir sistemi yansıtsak oyunlara, ne kadar güzel olur öyle değil mi? O halde GreedFall ile bunun mümkün olduğunu söyleyebilir miyiz, evet söylüyoruz. 17. yüzyıla gitmeye var mısınız?

GreedFall Oyunu Hakkında

GreedFall Hakkında

Oyunda karşımıza çıkan en ufak an bile bizler için çok değerli olacaktır. O en ufak an çerçevesinde her şeyin olabileceğini düşünün ve aynı zamanda her şeyi değişeceğini düşünün. Oyuna ismini veren ise tam olarak bir adadır.

GreefFall adası; 17. yüzyılı anlatan bir Avrupai havasına hakimdir. Bu hava içerisinde ise adada yaşayan insanlar ve aynı zamanda yaşamaya çalışan insanlar ile oraya yaşamak için gelen insanlar arasında çeşitli gerginlikler de karşımıza çıkıyor. Sizin göreviniz tam da bu sırada çatışma arasında kalan birini yönetmek olacaktır.

Korkmanıza gerek olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle korkmamalısınız çünkü silahlarınız olacaktır. Sadece kılıç değil aynı zamanda oyunun eskiye dönüş olduğunu düşünürsek de; piştovlar ve tek atımlık tüfekler de karşınıza çıkacak ve sizlerde görevinizi başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışacaksınız.

GreedFall Sistem Gereksinimi

Oyun ise tam olarak 3. şahıs kamerasından oynanacak ve bunun dışında ise henüz oyunun oynanışı hakkında bir bilgiye rastlanmamaktadır. Sadece savaşmayın; aynı zamanda diplomasi veya sarılmak gibi problemlerle de oyunu oynayabilirsiniz. GreedFall sistem gereksinimleri nelerdir bakalım.

GreedFall Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel CPU Core I5-4460 3.2 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 760 / AMD GPU Radeon R7 260X v3
Storage: 15-25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 10
Processor: Intel CPU Core I7-4790 4-core 3.6 GHz / AMD CPU AMD FX-8370 4 GHz
Memory: 16 GB
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 980 Ti 6 GB / AMD GPU Radeon R9 FURY X 4 GB
Storage: 15-25 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayardan Whatsapp Kullanma

Whatsapp Web Nedir? Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Kullanılır?

WordPress Hosting Nedir

WordPress Hosting Nedir?