in

Metal Gear Survive Sistem Gereksinimleri

Metal Gear Survive oyunu hakkında bir çok soru işareti mevcut olduğunu farkedip sistem gereksinimleri ve dahası için bir araştırma yaptık. Umarız sizlerde beğenirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Metal Gear Survive

Son zamanların yeni oyunları, oyun sever insanları da bir o kadar heyecanlandırıyor. Bu bağlamda oyuncularda yeni oyunları büyük bir heyecan dahilinde beklemekten geri durmuyorlar. Her bakımdan oyunu takip ediyorlar ve aynı zamanda bu oyunlar için kendilerini de büyük bir şekilde hırpalıyorlar.

Özellikle de 1-2 sene önce tanıtılıp ve daha sonrasında; uzun bir süre sonunda oynanmaya başlayan ve piyasaya çıkarılan oyunlar bizleri çok daha fazla heyecanlandırmaya yetiyor ve aynı zamanda artıyor bile diyebiliriz. Metal Gear Survive oyunu da bu tatta bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ki; bizleri çok da heyecanlandıran bir oyun olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Metal Gear Survive Hakkında

Metal Gear Survive Oyunu

Hem yeni hem de eski oyuncular için bir zevk haline dönüşecek bu oyun sayesinde, birçok oyunseverin de hayalleri bu anlamda genişleyecektir. Aksiyon ve aynı zamanda gizlilik konularının esas alındığı bu oyun; hayatta kalma mücadelesini de aynı anda kullanılıyor. Oyunun ana karakterinden bahsedecek olursak; Mother Base’den bir asker olarak karşımıza çıktığını görebileceğiz.

Metal Gear oyununda çeşitli yaratıklarla karşılaşarak çok daha heyecanlı bir oyun serüvenine de imza atmış olacağız. Henüz oyunda Metal Gearlar ile karşı karşıya kalacak mıyız, bunu bilemiyoruz ama bu bilinmemezlik çerçevesinde bizi bu kısım çok daha fazla heyecanlandırıyor. Oyunun ana karakterinin üssünden bahsedecek olursak; Mother Base olalak ve tabi ki bu durum çerçevesinde de etrafında düşmanlarında olacağını şimdiden söylemek gerekmektedir ki; ona göre bir hazırlık planı ve oyun planı düşünülsün. Metal Gear Survive oyun gereksinimleri hakkında bilgilere bakalım.

Metal Gear Survive Sistem Gereksinimleri

Metal Gear Survive Sistem Gereksinimi

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Core i5-4460 3.2GHz ya da FX-8320
Ekran Kartı: GeForce GTX 650 2GB ya da Radeon HD 5850 2048MB
Ram: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7, 64 bit
Dirext X: 11
Gereken Boş Disk Alanı: 28 GB

İdeal Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Core i7-4790 4-Core 3.6GHz ya da FX-9590
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 ya da Radeon R9 280
Ram: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 8, 64 bit
Dirext X: 11
Gereken Boş Disk Alanı: 28 GB
Metal Gear Survive Trailer (Videosu)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası 2018

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası BİP 2018

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava İnternet