in

Mi Store Türkiye’de Açılıyor – Vadi İstanbul Mağazası

Mi Store mağazası Vadi İstanbul’da açılıyor. Mi Store Türkiye nerede diye soran arkadaşlarımıza duyurulur. Nasıl gidilir diyorsan detayları bu konuda yer alıyor.

Sponsor Bağlantı

Mi Store Türkiye’de Açılıyor

Bir iki yıl gibi bir süredir dünya çapında birçok ülkenin ve insanın ilgisini çekmeyi başaran Xiaomi, kısa bir sürede dünya genelinde ciddi bir fırtına yaratmayı başardı. Yüksek verimli ve yüksek kaliteli teknolojik ürünleri ile teknoloji camiasının tüm dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran dev firma aynı zamanda diğer markalara göre daha ekonomik olması dolayısı ile hem halka daha çok hitap ediyor hem de satış yüzdesini giderek daha da arttırmayı başarıyor.

Dünya piyasasında ciddi bir yer elde eden Xiaomi, Türkiye’de de ciddi bir fan kitlesine sahiptir. Türkiye de de artık birçok kişi Xiaomi’nin birçok elektrik ürününü tercih ediyor. Akıllı saatten powerbank’a kadar çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan Xiaomi aynı zamanda ekonomik olan fiyatları ile de gönülleri mutlu etmeyi başarıyor.

Sponsor Bağlantı

Türkiye’de fiziki bir mağazası bulunmamasından dolayı sadece belli tedarikçi sitelerde internet üzerinden satış yapan dev marka 16 Eylül itibari ile Türkiye’de fiziki olarak faaliyet göstermeye başlayacaktır.

Vadi İstanbul AVM’de açılacak olan ilk Mi mağazası yarın 13.00 itibari ile aktif olacaktır.

Mi Store Açılışa Özel Fırsatlar

Türkiye’de ilk Mi mağazası yarın itibari ile açılıyor. Xiaomi mağazası açılışa özel birbirinden kampanyalar ve indirimler yapıyor. Sizde Mi Store kampanyaları hakkında bilgi alın ve yarın 13.00’de açılışta yerinizi alın. Birçok ürünü indirimli olarak alma şansı yakalayabilirsiniz.

Üstelik mağazaya ilk giriş yapan 100 kişiye Mi Band 2 hediye edilecektir. Mağazaya giriş yapan ikinci 100 kişilik gruba da Mi marka powerbank hediye edilecektir. Sizde bu hediyelerden birini kazanma şansı yakalayın.

Mi Store İndirim Fırsatları Sizi Bekliyor

Mi Store’da açılışa özel birinci üründe yüzde on beş, ,ikinci üründe yüzde 20 ve üçüncü üründe de yüzde otuzluk indirim oranları olacak. Sizde bünyesinde laptoptan telefona birçok ürün bulunan bu mağazadaki indirim fırsatlarından faydalanın ve oldukça ekonomik fiyatlar ile elektronik cihazlarınızı yenisi ile değiştirin.

Vadi İstanbul’da açılacak olan ilk Mi mağazası sizi çok geniş ürün yelpazesi ile yarın saat 13.00’da bekliyor. Geç kalmayın.

Benzer bir yazı olan Xiaomi Mi Band 2 için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019’un En İyi Oyunları – En Çok Beklenenler

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası