in

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri ile ilgili olan bu makalemizde PC versiyonu çıkacak olan oyunun minimum sistem ihtiyaçlarına yer verdik.

Sponsor Bağlantı

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Birkaç ay önce Xbox ve Playstation için oyun severlerin satışına sunulan Monster Hunter World oyunu çok yakın bir zamanda da PC oyuncuları için satışa sunulacaktır. Bu hamlesi ile birçok oyun severin yüzünü güldürmeyi başaran Capcom, Monster Hunter oyunu ile şirket tarihi boyunca en fazla satış yapılan oyunu olmayı başardı.

Şimdilik sadece Xbox One ve Playstation 4’te kullanıcılara sunulan oyunun dünya çapında yedi buçuk milyon oyun severe satıldığı tahmin ediliyorlar. Yakın bir zamanda PC sürümünün de çıkması ile beraber bu satış sayısının daha da fazla artacağı tahmin edilmektedir.

Dünya genelinde milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun olan Monster Hunter World özellik ile Uzak Doğu bölgesinde ciddi bir oyuncu kitlesine sahiptir. Birçok oyun sever konsol ile sene başında beri bu oyunu oynamanın tadını çıkartabilmektedir. Gelecek aylarda ise PC oyuncuları için yayınlanacak versiyonu da merak ile bekleniliyor.

Aynı zamanda oyunu oynayabilmek gerekli olan sistem gereksinimlerini de merak eden milyonlarca kişi bulunmaktadır. Neyse ki Capcom yetkilileri bu oyunu oynayabilmek için çok fazla yüksek özellikler istememişlerdir. Monster Hunter World sistem gereksinimleri hakkında bilgi alıp oyunu ne şartlarda oynayabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz.

Monster Hunter World PC Çıkış Tarihi

2018 yılının başlarında konsollar için yayımlanan Monster Hunter World oyununun PC oyuncuları içinde güz döneminde yayınlanması beklenilmektedir. Tahminlere göre çıkış tarihinin Ağustos ya da Eylül ayında olması beklenilen oyunun aynı zamanda konsoldaki versiyonundan hiçbir farkı bulunmayacaktır. Aynı zamanda oyun yapımcıları oyuncularının daha bir görselliğe sahip olmalarına sağlamak için görsel geliştirmeler için ücretsiz bir yama yayınlayacak olması da oyun severleri oldukça mutlu etti.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyunu oynayabilmek için PC’nizin sahip olması gereken asgari düzeydeki sistem gereksinimleridir. Bu özelliklere sahip değilseniz eğer oyunu oynamanız pek mümkün olmayacaktır.

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460, 3.20GHz / AMD FX-6300
RAM:8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x
Depolama: 20GB

Maksimum Sistem Gereksinimleri

Bu oyunu tam verimde oynayabilmek için sahip olmanız gereken sistem gereksinimleridir.

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4GHz / Intel Core i3 8350 4GHz / AMD Ryzen 5 1500X
RAM:8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 570X (4GB VRAM)
Depolama: 20GB

Bir önce ki yazımız olan Turkcell bedava internet konusunu incelemek ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgisayardan PUBG MOBILE Nasıl Oynanır?

Türk Telekom – AVEA Bedava internet 2019