in

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri

Hepimizin bir zamanlar müptelası olduğumuz oyun serisini biliyorsunuz, Need for Speed Payback işte bunun zirvesi. Böylesine yüksek grafiklere sahip bir oyunun sistem gereksinimleri konusu elbette ilginizi çekecektir.

Sponsor Bağlantı

Need for Speed Payback

Yarış oyunları artık cinsiyet fark etmeden karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda ise bu yarış oyununun serisinin devamı herkes için merak uyandırıcı türden karşımıza çıkıyor. Oyunun ilk serisine baktığımız zaman; oyun içinde ya polis ya da yarışmacı olabiliyordunuz. Kaldı ki bu iki seçenek aslında bir yerde en keyif veren kısmı olmaktaydı.

Farklı bir temadan söz etmek oldukça mümkün olsa bile; yeteri kadar beğeni toplamadığını da görebildik. Daha sonrasında karşımıza çıkan bir diğer seri ise aynı şekilde karşımıza çıktı. Gerektiği kadar ya da tahmin edildiği kadar beğeni alamadı. Haliyle bir yerde sıkılan oyun firması, sonunda yine şansını denemekten öte durmadı ve karşımıza Need for Speed Payback oyununu çıkarttı.

Sponsor Bağlantı
Need for Speed Payback

Need for Speed Payback Oyunu Hakkında

İlk serileri her ne kadar düşünülen ilgiyi toplamasa bile; oyun firması sonrasında yine kendinden büyük bir cesaret toplayarak Need for Speed Payback oyununu piyasaya sürdü ve sonunda istediklerini elde ettiler. Oyun ilk tanıtımdan itibaren herkesin oldukça fazla beğeneceği bir oyun olma yönünde ilerlemeye devam edecek gibi görünüyor. Şimdiden bir şeyler söylemek her ne kadar doğru olmayacak olsa bile; bizler için tanıtımının bile şahane olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Bazı oyunlar vardır ki; sadece oyundur ama bu oyun sadece bir yarış oyunu değil; aynı zamanda ise bir aksiyon canavarıdır ve hikaye bazında sunuluyor olması; oynanmaya başladığı andan itibaren çok daha fazla heyecan ve merak uyandıracaktır. Oyun içerisinde gece ve gündüz gibi bölümler de yer alacaktır. 10 Kasım 2017 tarihinde ise oyun piyasaya sürülecektir. Need for Speed Payback sistem gereksinimleri hakkında bilgi verelim.

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 7 ya da yukarısı
CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz ya da AMD FX 8150 @ 3.6GHz
RAM:6 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 750 Ti ya da GTX 1050,
DriectX: 11 uyumlu ya da eş değer

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 10 ya da yukarısı
CPU: Intel i5 4690K @ 3.5GHz ya da AMD FX 8350 @ 4.0GHz
RAM: 8 GB
Hard Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVDIA GeForce GTX 1060 ya da eş değer
DriectX: 11 uyumlu ya da eş değer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Vodafone Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası 2018