in

Psychonauts 2 Sistem Gereksinimi

Psychonauts 2 Sistem Gereksinimleri yazımızda yer verdiğimiz bu eğlenceli ve düşük performans ihtiyacı olan oyunumuzdan bahsedeceğiz. Umarız sizinde ilginizi çeker ve eğlendirir.

Sponsor Bağlantı

Psychonauts 2 Oyunu

Seri oyunlarına baktığımız zaman; bir sonra ki seri merak edilecek kadar güzel bir oyun ise, muhakkak devamı da geliyor. Lakin tahmin ettiğimiz gibi bir oyun ile de karşılaşmayabilir ve tamamen hayal kırıklığına da uğrayabiliriz. İşin ise sıkıntılı tarafı tam olarak burada başlar; nasıl bir oyun geliştirmeli?

Psychonauts 2 oyunu bu sorunun cevabını verebilecek cinsten bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ki; hem merak edildiğini biliyoruz hem de herkes tarafından oldukça sevilerek oynandığını biliyoruz. Serinin ikinci oyunu, 2018 dolaylarında sevenleriyle olacak gibi gözüküyor.

Psychonauts 2 Konusu ve İçeriği

Her oyun hakkında biraz bilginiz olması gerekiyor ki; devamında oyundan zevk alın ve aynı zamanda da oyun hakkında güzel yorumlar yapabilen. Eğer Psychonauts oyununun ilk serisine göz attıysanız oyunun amacını da biliyorsunuz demektir.

Fig yatırımcıları ve Double Fine’ın yatırım yapması bağlamında serinin ikinci oyunu karşımıza çıkıyor. Raz, bildiğiniz üzere oyun içerisinde ki ana karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk seri de karşımıza çıkan bu karakterin amacı; Psychonauts Headquarters‘a ulaşmaktı. Lakin serinin devamında, aslında Psychonauts Headquarters’ın hiçte hayal ettiği gibi bir yer olmadığını görüyor ve asıl oyunumuz buradan sonra karşımıza çıkmaya başlıyor ki; macera da burada nefesleri kesecek noktaya geliyor.

Psychonauts 2

Eğer sizler de bu oyunu oynamak istiyorsanız ama serinin ilk oyununu henüz oynamadıysanız; kendinizi çok da sıkmanıza gerek olmadığını anlayacaksınız. Oyun tamamı ile yeni nesil uyumlu olacak ve güzel bir reklam kampanyasının da devamında geleceğini umuyoruz. Psychonauts 2 sistem gereksinimleri hakkında bilgiler verelim.

Psychonauts 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimi

İşlemci (CPU): Pentium III veya Athlon equivalent
RAM: 256 MB
İşletim Sistemi: Windows 98SE/ME/2000/XP (NT & 95 not supported)
Ekran Kartı: 64 MB ekran kartı – GeForce ™ 3 veya daha üstü veya ATI(R) Radeon 8500 veya daha üstü (except GeForce4 MX)
DirectX version: 9.0 (include on disk)
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 4 GB
CD-ROM: 16X speed CD-ROM/DVD-ROM

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): Intel i3 veya AMD
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Ekran Kartı: 128 MB ekran kartı – GeForce FX 5600 veya daha üstü veya ATI Radeon 9600
veya daha üstü
DirectX version: 9.0 (included on game disc)
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 6.0 GB for full installation
CD-ROM: 16X speed CD-ROM/DVD-ROM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefondan 0.facebook’a Nasıl Girilir

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2018

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018