in

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir, bilgisayarım kaldırır mı gibi sorularınız için rehber bir konu hazırladık. Umarız beğenirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Red Dead Redemption 2

Belki de yılın oyunu ve 2018 yılının en çok beklenen oyunlarından birisi olacak pozisyonunda bir oyun ile karşınıza çıkıyoruz. Red Dead Redemption 2 oyunu herkes için beklenen bir oyun olmasından ziyade aynı zamanda da oyun hakkında bilmeniz gereken detaylarda bulunmaktadır.

Her filmin ve aynı zamanda her dizinin ilk fragmanları, bizler de oldukça heyecan uyandırmaktadır. Keza bu durumda, aynı şey oyunlar içinde geçerlidir. Karşımıza çıkan bu oyunun ilk fragmanı sayesinde oyunu bekleyen tarafından da büyük heyecan uyandıran bir fragman olmuş durumdadır. Devamında ise; oyunun çıkış tarihini beklemek kalıyor. Öncesinde Rockstar Games’in yayınladığı videoyu buyrun birlikte izleyelim;

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi ve Bilgiler

Bildiğiniz oyunlar gibi değil desek; nasıl bir tepsi verirsiniz? Elbette sizler de bu oyun hakkında ki merakınızı bir nebze de olsa daha artırırsınız. Bu bağlamda ise yapmamız gereken şey; oyuna biraz daha odaklanmak ve aynı zamanda oyunun içeriği ile ilgili bilgi almak olacaktır.

Oyunun en keyifli kısımlarından birisi ise; çoklu oyuncu platformu gelecek olmasıdır. Bu ise oyun için oldukça etkili olmasının yanı sıra da; oyunda ki aktif olan rolümüzü çok daha arttırmaktadır.

Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online oyun aşamalarında karşımıza çıkıyor. Elbette bu durumdan bahsettiğimiz zaman; GTA oyun versiyonundan esinlenilmiş olduğunu da görebiliyoruz. Dünyanın en iyi oyunlarından birisi olan GTA’ya benzetilmesi de biraz buradan da kaynaklanacak gibi gözüküyor ama oyunun içeriği tamamen ayrı bir platform düzeyinde karşımıza çıkacaktır. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri için bilgi almak da oyunun oynanma aşaması için oldukça önemli olacaktır.

Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Intel için Core i3 işlemci, AMD için E2 CPU işlemci.
 • Ekran kartı olarak Nvidia için GeForce 1GB, AMD için Ati Radeon HD 5450 GPU.
 • Ram için minimum 6 GB
 • Sistem Windows 7/8/10 için 64 bitlik işletim sistemi.
 • En az 40 GB sistem alanı.

İdeal Sistem Gereksinimleri

 • İntel için Core i5 işlemci, AMD için FX 8320 GPU.
 • Ekran kartı olarak Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD için ATI FirePro 2GB GPU olmalı.
 • RAM 8 GB.
 • Windows 8/8.1/10 64 Bit.
 • En az 50 GB sistem alanı.

Eğer PC’nizin bu oyunu kaldırıp/kaldırmadığını hala anlayamadıysanız veya şüpheniz varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Sisteminizi yazmanız yeterli olacaktır.

2 Comments

Leave a Reply
 1. Ram 8 gb
  Nvidia ge force 930mx 2 gb ekran kartı
  Windows 10 64 bit
  I7 7. nesil 2.90 ghz

  ile bu oyunu oynayabilir miyiz sizce? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anthem Sistem Gereksinimleri

2018 Yılının En Çok Beklenen Oyunları (10 Oyun)