in

Sea of Thieves Sistem İhtiyaçları

Sea of Thieves oyunu bir deniz savaşı oyunudur. Gemi savaşlarıda diyebiliriz ki oldukça zevkli olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu yüzden sistem gereksinimleri ile ilgili bir yazı hazırladık.

Sponsor Bağlantı

Sea of Thieves Oyunu Hakkında

Açık denizlerde oyun oynama var mısınız? Deniz içerisinde oyun oynamak ve aynı zamanda da bunun içinde kendinizi bulmak; oldukça mutlu edecek sizleri ve aynı zamanda bu anlamda huzurlu olacaksınız. Bir nevi korsan oyunu da diyebileceğimiz bu oyun sayesinde birçok maceraya kendinizi atılmış hissedeceksiniz ve tabi ki bu maceralar çerçevesinde de kendinize bir yer edinmek isteyeceksiniz.

Eğer sizlerde bu korsan oyunu hakkında bilgi almak istiyorsanız; biraz daha beklemeli ve 2018 yılında oyun için şimdiden kollarınızı sıvamalısınız. Bir yerde bakıldığı zaman oyun hakkında genel bilgileri sizlere aktaracağız ve aynı zamanda da oyunun nasıl oynanacağı ve devamında oyunun diğer kapsamlarından bahsedeceğiz.

Sizler için oldukça güzel bir oyun karşınıza çıkıyor. Bu oyun sayesinde denizlere inebilecek ve aynı zamanda bu denizlerde de savaşma olanağını kabul etmiş olacaksınız. Bu olanaklar çerçevesinde elinizden gelen en iyi şey; oyuna olabildiğince odaklanmak olacaktır. Bu oyun çerçevesinde kendinizi göstermek mi istiyorsunuz ve aynı zamanda bu oyunu doyasıya oynamak mı istiyorsunuz; o halde Sea of Thieves oyununa göz atın ve 1 sene sonra için oyuna hazırlanın.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Nasıl Bir Oyundur?

Oyuna baktığımız zaman birçok özelliğin olduğunu görebiliyoruz. Eskiden toplar sadece, sahiden top atarkan şimdi onların içine sizler de girebilir ve bu bağlamda karşı gemiye atılabilirsiniz. Bu durum savaşı çok daha fazla kızıştırmak için oldukça güzel bir yönteme benziyor ki; karı geminin de düşmanlarını kılıçtan geçirebileceksiniz. Aynı zamanda oyunda köpekbalıkları da olacak, oyun biraz eğlenceli hale geliyor. Sea of Thieves sistem gereksinimleri nelerdir bakalım.

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Tahmini Sistem Gereksinimleri 

İşlemci: Core i3-4150 3.5GHz veya Phenom II X4 B60
Ekran Kartı: GeForce GTX 650 1 GB veya Radeon R7 250 Gigabyte OC 1 GB Edition
Bellek: 4 GB
İşletim Sistemi: Win 10 64
DX 9
Sabit Disk Alanı: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-750S 2.4GHz veya AMDPhenom II X4 965
Ekran Kartı: GeForce GT 740 v2 2 GB Edition veya Radeon R7 250X
Bellek: 8 GB
İşletim Sistemi: Win 10 64
DX 9
Sabit Disk Alanı: 15 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2018 – Sahur Paketi

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi