in

State Of Decay 2 Sistem Gereksinimleri

State of Decay 2 oyunu PC versiyonu çıkması beklenirken XBOX ve PS versiyonları Outlast’ın devam oyunu gibi değerlendiriliyor. Oynanış videosu ve sistem gereksinimlerine bu makalemizde yer verdik.

Sponsor Bağlantı

State Of Decay 2 Oyunu

Günümüz çerçevesinde adından söz ettiren hangi oyun var karşınızda? Elbette büyük bir kitle babında oyunların bulunduğunu görebiliyoruz ama bu durum çerçevesinde hangi oyunun, alanında en iyi olup olmadığına karar vermek biraz zor bizler için. Özellikle de bu durum oyunseverler için bir seçenek haline geldiği zaman; maalesef kararsız kalmaktadırlar.

Sizlerinde bildiği üzere seri oyunları bu zaman çerçevesinde en çok tercih edilen oyunlardan birisidir. Bunun sebebi ise; daha önceden oynandığı ve bir sonra ki seriyi heyecanla bekleme durumundan kaynaklanmaktadır. Sizler de aynı şekilde bir heyecan içinde ve bir seri oyunu bekliyorsanız; State of Decay 2 karşınıza muazzam bir seri dahilinde çıkmaktadır.

State of Decay 2 Oyunu

Sizlerin de az çok bildiği gibi; oyunun ilk serisi normal bir şekilde müşterilerin karşısına çıktı ve her ne kadar; büyük bir ilgi görmese bile adından söz edildiğini bilmemiz gerekiyor ve tabi ki beklendiğini de bilmemiz bizler pek bir şey kaybettirmeyecektir. State of Decay 2 hakkında gereken bilgileri kısaca gereceğiz. Bu bağlamda ise; oyun oynanmaya değer mi ya da oynadığımız andan pişman olur muyuz buna bakacağız.

State of Decay 2 Hakkında

Karşımıza çıkan bu oyun, tam anlamıyla bir hayatta kalma oyunudur. Aynı zamanda bu oyunun teması ise tamamen zombilerden oluşuyor ve zombiler sayesinde ayakta kalmaya çalışıyoruz. Benzer oyunlara da bakıldığı zaman; aslında aynı standartta oyun içerikleri olmadığı ve aynı zamanda da bu oyunda bir tık fazlası olduğunu görebiliyoruz. Co-op modu, mod desteği ve aynı zamanda; Microsoft desteği de bulunmaktadır. State of Decay sistem gereksinimleri neler onlara bakalım.

State of Decay 2 Sistem Gereksinimleri

State Of Decay 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Core i7-860S Quad 2.53GHz veya Phenom II X4 965
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 6850 (1 GB)
DirectX: 11
Gerekli Boş Alan: 50 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Core i7-4770K 4-Core 3.5GHz veya FX-9370
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 670 veya eş değeri (2 GB)
DirectX: 11
Gerekli Boş Alan: 50 GB boş alan

Benzer oyunlardan birisi olan The Walking Dead oyunu da ilginizi çekebilir, bir göz atın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Para Transferi Nasıl Yapılır?

Akıllı Telefon Numara Engelleme

Akıllı Telefonlarda Numara Engelleme Nasıl Yapılır?