in

System Shock 2018 Sistem Gereksinimleri

Hep birlikte bir yaratık avına çıkmak ister misiniz? O zaman tam size göre bir uzay oyunu sunuyoruz. System Shock 2018’in 3D grafik anlamında çok başarılı olduğu söylensede bunun aksini söyleyenlerde var. Sistem gereksinimleri ise öyle ahım şahım değil.

Sponsor Bağlantı

System Shock 2018 Oyunu

Oynayacağımız oyunun türü bizler için ne kadar önemlidir? Hayli önemli olduğunu az çok biliyoruz ve bizlerde bu çerçevede bir oyun seçme gereği duyuyoruz. Oynayacağınız oyun kapsamında ise; hangi türden bir oyun oynayacağımızı düşünüyoruz ve devamında ise karşımıza çıkan oyunlar hakkında az çok bilgi edinmeye çalışıyoruz.

Karşımıza çıkan System Shock 2018 oyunu ile bu durum çok daha renkli bir hal alıyor çünkü oyun tam bir korku oyunu. Bu sayede nereden ne çıkacağını anlamayacaksınız ve oyunun nasıl bir serüvene davet ettiği bile fark etmeyeceksiniz.

Sponsor Bağlantı

System Shock Hakkında

Bir ileri yıl ve aynı zamanda da bunu çok uzun seneler önce yapmış bir oyundur. Çok eski zamanlardan piyasada olan ve aynı zamanda da bu oyun bağlamında; o zamanın tarihine bakacak olursak, 2072 yılına dayanan bir senaryodan bahsedilecektir. Herkes tarafından heyecan uyandıracak olan bu oyunun yeniden dizayn edilmesi ise; oyunseverler için büyük bir mutluluğu da devamında getirmektedir.

System Shock 2018 Oyunu

Oyuna bakıldığı zaman çıktığı ilk senelerde aslında basit sistemli ama yine de o döneme göre oldukça profesyonel bir oyun sistemi geliştirilmişti ve bu da bizleri zaten mutlu etmeye ve o zaman bu kadar profesyonel çalışıldıysa; şimdi de aynı şekilde profesyonel çalışıldığını ve çalışabileceğini göstermektedir.

Oyun 3D ile de karşımıza çıktığı zaman; işte tam da bu nokta da, şu önümüzde ki sene içerisinde oyuna ekstra olarak ne katılabilir sorusu akıllara takılıyor. Bildiğiniz üzere bu tarz oyunların grafikleri oldukça önemlidir. System Shock 2018 sistem gereksinimleri nelerdir bakalım.

System Shock 2018 Sistem Gereksinimleri

System Shock 2018 Sistem Gereksinimi

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 ve üstü
Hafıza: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB ve üstü
DirectX 11
2 GB boş HDD alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 ve üstü
Hafıza: 16 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GTX 970 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB ve üstü
DirectX 11
2 GB boş HDD alanı

Bir önce ki yazılarımızdan birisi olan Far Cry 5 sistem gereksinimleri inceleme & irdeleme makalemizede bakmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefon Numara Engelleme

Akıllı Telefonlarda Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

YKS 2018 Konuları, Sınav Soru Dağılımları