in

Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 30 Ağustos bedava internet hediyesi ve kampanyası 2018 yılı Zafer Bayramı için benzersiz bir fırsat. AVEA 30 Ağustos bedava internet kampanyası.

Sponsor Bağlantı

Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet Kampanyası 2018

Türk Telekom 30 Ağustos bedava internet ile gündeme gelen operatör firması Türkiye için önemli olan özel günlerde bol hediyeli kampanyalar hazırlayarak hem mobil hat kullanıcılarını sevindiriyor hem de buna ek olarak özel günlere verdiği önemi gözler önüne seriyor. 23 Nisan, 19 Mayıs ve bunlara ek olarak dini bayramlarda ciddi hediye dağıtımları gerçekleştiren operatör firmaları bu hamleleri ile milyonlarca abonenin gönüllerini çelmeyi başarıyor.

Ülkemizde kısa bir süredir GSM alanında faaliyet göstermeye başlayan Türk Telekom’da bu furyaya ayak uydurarak abonelerine özel günlerde özel hediyeler dağıtıyor. Rakiplerine göre bu konuda daha cömert olan operatör firması bu konuda da birçok mobil operatörün takdirini kazanmayı başarıyor. Türk Telekom bedava internet makalesinde daha fazlasına yer verdik.

Ülkemiz tarihi için oldukça önemli bir gün olan 30 Ağustos tarihinin de yaklaşması ile beraber abonelerine Zafer bayramı kampanyaları hazırlayan operatör firması herkesin yüzünü gene güldüreceğe benziyor. Sizde Türk Telekom 30 Ağustos 2018 kampanyası için takipte kalın ve kazanmaya başlayın.

Türk Telekom 30 Ağustos Kampanyası

Türk Telekom 30 Ağustos kampanyası Zafer bayramının yaklaşması ile beraber geçen senelerde fırsatlarına benzer daha çok kazandıran fırsatları hazırlamaya başladı. Tahminlere göre 30 Ağustos için 1 GB yada 2 GB hediye internet sunması beklenilen dev firmanın bu fırsatı 30 Ağustos günü saatler 00.00’ı gösterirken aktif etmesi bekleniliyor. Sizde bu tarihte burada olun ve Türk Telekom bedava internet nasıl kazanırsınız öğrenin ve hediyenizi alıp, bedava internetin keyfini çıkartın.

Nasıl Katılabilirim?

Bu tekliflere katılım sağlamak için bir şey yapmanıza gerek yoktur. Geçtiğimiz yıllarda tüm mobil müşteriler otomatik olarak bu fırsatlara katılım sağladılar. Sizde bu şekilde faydalanabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için yapmanız gereken bir şey bulunmamaktadır. Ön şartsız olarak tüm mobil müşteriler katılım sağlayabileceklerdir.

Türk Telekom 30 Ağustos Hediyesi İnternet

Türk Telekom hediye konusunda abonelerine oldukça cömert davranıyor. Geçen yıllarda hem dakika hem de bedava internet kullanım hakkı hediye eden firmanın bu yılda benzeri bir kampanya yapması bekleniliyor. 30 Ağustos tarihinde Türk Telekom’un hediyelerini öğrenebilir ve sizde hediyelerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kullanım haklarınızı 5555’e “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınızın %80’inini harcadığınız zaman size SMS ile bilgilendirme yapabilirsiniz.

Dilerseniz Turkcell bedava internet hakkında olan yazımıza da bakabilir fırsatları değerlendirirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Telekom – AVEA Bedava internet 2019

Turkcell Bedava internet 2019 – 2018 Nasıl Yapılır?