in ,

Türk Telekom – AVEA Bedava internet 2019

Türk Telekom AVEA bedava internet 2019 ayarları nasıl yapılır, faturalı ve faturasız hat aboneleri hediye internet paketi kampanyasından ne şekilde faydalanır, anlatıyoruz. Ücretsiz Türk Telekom bedava internet paketlerine yer vereceğiz, bizi takip et.

Sponsor Bağlantı

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2019

Türk Telekom bedava internet 2019, Avea ve TTNET şirketler grupların güçlerini birleştirmesi ve tek çatı altında toplanması ile Avea operatörü kullanıcılarının Türk Telekom şirketinden beklentileri de artmaya başladı. Bedava internet kampanyaları, hediye dakika ve sms paketleri ile 2019 yılında kullanıcılarına pek çok avantaj sunan Türk Telekom yeni bedava internet paketlerini de kamuoyuna ilan etti. AVEA hediye paketleri ile sosyal medya bağımlılarının, meslekleri sebebi ile internette sürekli aktif olmak zorunda olan kullanıcıların yüzünü güldüreceğe benziyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Bu başlık altında tüm güncel kampanyaları derledik, size düşen tek şey aralarından seçim yapmak ve hemen kullanmaya başlamak. Hepsi işte bu kadar kolay!

1- Cepten Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2019

Cepten bedava internet kampanyası ile Türk Telekom kullanıcılarına hiçbir koşul ve para ödemeden haftanın 2 günü bedava internet kullanma imkanı tanınmaktadır. Bu kampanya da aranmakta olan tek şart kampanyaya başvuruda bulunan ilk bir milyon kişiden biri olmak… Türk Telekom cepten bedava internet kampanyasına başvurmak için tek yapmanız gereken “HEDIYE 2 GUN” yazarak 5555’e ücretsiz sms atmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılımınızın onaylanması durumunda haftanın 2 günü kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi hattınıza yüklenmektedir.

2- Haftalık AVEA 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019

Türk Telekom 1 GB Bedava internet

Türk Telekom web sitesi yahut mobil sayfası üzerinden Banka kartı yahut kredi kartı ile 15 Türk Lirasının üzerinde yükleme yapan bütün abonelere Türk Telekom haftalık 1 GB bedava internet vermektedir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom mobil sayfasından 15 TL yükleme yapmanız yeterli olup, her abone ayda yalnızca 1 kez kampanyadan yararlanabilecektir.

3- Türk Telekom Selfy 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019

Selfy üyesi abonelere özel bir Türk Telekom bedava internet kampanyası olan Selfy 1 GB bedava internet kampanyası son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak ilan edilmiştir. Kampanyadan yararlanabilmek için hattınıza TL yüklemeden önce “MOR HEDIYE” yazarak 4545 numaralı telefona sms yollamanız gerekmektedir.

AVEA 1 GB Bedava İnternet

Bedava internet paketinizin hattınıza tanımlanabilmesi için sms yollayarak kampanyaya dahil olduğunuz tarihten itibaren en çok 30 gün içerisinde 25 Türk Lirası ve üzerinde yükleme yapmanız gerekmektedir. Sms yolladığınız tarihten 48 saat öncesine kadar gerçekleştirmiş olduğunuz yüklemeler kampanyadan yararlana bilmeniz için yeterli görülmektedir.

4- Türk Telekom Aylık 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom aylık 100 GB internet kampanyası Türk Telekom ev interneti kampanyasına abonelik gerçekleştiren kullanıcılar için geçerlidir. Türk Telekom’dan sınırsız ev internet aboneliği satın almanız durumunda ilk ay 100 GB’a kadar internet kullanımınız ücretsiz. Detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

5- Faturasız Hatlara Özel Hediye 1 GB İnternet Kampanyası 2019

Faturasız hatlara özel hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanabilmek için TL yüklemeden önce “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e sms atmaları gerekmektedir. Bu sms’in onaylanmasının ardından minimum hatlarına yükleme yapmaları gereken TL miktarı 20 Türk Lirasıdır. Kampanyadan yalnızca Türk Telekom hat sahipleri yararlanabilir. Türk Telekom alt yapısı ile hizmet vermekte olan BİMCELL, MOBİL OFİS ve PTTCELL hat sahipleri bedava 1 GB internet paketinden yararlanamazlar.

Benzer kampanyalardan haberdar olmak için Turkcell bedava internet 2019 gibi ana konularımızı ziyaret edebilirsin. Zira bir çok yenilikten bilgi alamamak çok kötü olurdu.

Türk Telekom Geçiş Bedava İnternet

6- Hattını Türk Telekom’a Taşıyanlara Özel Bedava İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekom’a yeni taşıyan abonelere özel Türk Telekom deneme bedava internet hizmeti sunuyor. “Deneme 500 MB” paketinden yararlanmak için tek yapmanız gereken DENEME yazarak 5555 numaralı telefona sms atmak. Bu kampanyadan yalnızca hattını Türk Telekom operatörüne 30 gün içerisinde taşımış olanlar yararlanabilmektedir.

7- Türk Telekom 4.5 G Bedava İnternet Paketleri 2019

Türk Telekom operatöründe 4.5 G yenileme süreci hızla devam ediyor. Hattını 4.5 G’ye taşıyan kullanıcılarına Türk Telekom ücretsiz SIM Kart hizmetinin yanında birde 30 gün geçerli 1 GB internet paketini de ücretsiz sunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken hattınızı 4.5 G’ye taşıdıktan sonra 4.5 G SIM yazarak 5555’e sms atmak. 1 GB bedava 30 gün kullanımlı internet paketiniz TL yükleme şartsız hattınıza aktive edilecektir.

Türk Telekom bedava internet, paketlerinden haberdar olabilmek için web sitemizi takipte kalın.

3 Comments

Leave a Reply
  1. Türk Telekom bedava internet için yapabileceğimiz herşeyi zaten yazmışsınız ellerinize sağlık. AVEA’dan TT’ye geçiş olduğu günden beri çok fazla gelişme oldu ve mutlu ediyor bizi. Diğer operatörlerle kıyaslayınca fiyat gayet uygun.

  2. Türk telekom internet konusunda diğer operatörlere kıyasen daha çok kampanya yapmakta ve bizim gibi müşterilerin yüzünü güldürmekte, 2 tane kampanyadan faydalandım teşekkür ederim!

  3. Türk Telekom harika işler başarıyor. Şuana kadar birçok kampanyadan yararlandım ve gayet memnunum. Diğer operatörlerle kıyaslanınca gerek fiyat olsun gerek farklı şeyler olsun daha güzel. Müşterilerine iyi hizmetler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet Kampanyası