in ,

Turkcell 1 Mayıs Bedava internet Hediye Kampanyası 2018

Turkcell 1 Mayıs internet hediyesi ile 1 GB ve 2 GB kazanabilecek misiniz? Turkcell 1 Mayıs bedava internet paketi kampanyasından İşçiler Bayramı sayesinde yararlanabiliyoruz. Nasıl yapılır sorunuzdan kurtulmak için buyrun siteye.

Sponsor Bağlantı

Turkcell 1 Mayıs Bedava İnternet

Turkcell 1 Mayıs kampanyası gibi bir beklentiniz varsa bunun için 1 gün daha sabretmeniz lazım. Özel günlerin neredeyse tamamında birbirinden ilgi çekici bedava internet kampanyaları yapan Turkcell bakalım 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda nasıl bir sürpriz hazırlayacak.

Önümüzde ki Salı gününe denk gelecek olan bu tarihte bir çok işçi ve çalışan evinde olacak çünkü resmi tatil. Evde otururken kullanabilecekleri 1 GB, 2 GB veya daha fazlası hediye internet çok iyi olurdu doğrusu diyerek buradan Turkcell’e bir ricada da bulunmuş olalım 🙂

Turkcell 1 Mayıs İnternet Hediyesi 2018

1 Mayıs Salı gününde netlik kazanacak olan bu kampanya için şimdiden birşey söylemek çok zor o yüzden siz sitemizi takipte kalın, o tarihte biz gerekli güncellemeyi çok hızlı bir şekilde yaparız. Siz o tarihe ve açıklamaya kadar bizim daha önce hazırladığımız Turkcell bedava internet konumuza bakabilirsiniz. Öyle güzel ve uzunca yazdık ki sıkılmadan okuyacaksınız.

Eğer ki olurda hediye tüm abonelere otomatik olarak dağıtılan türden olursa hiçbirşey yapmanıza gerek kalmaz. Neden derseniz geçmişte ki örneklerinden yola çıkarak bunu söyleyebiliriz. Katılım usulü olursa muhtemelen belli bir kontenjan hakkı olacaktır, örneğin ilk 50.000 kişi gibi yada benzeri birşey.

Turkcell 1 Mayıs Hediyesi 2018

Ama bizim asıl tahminimiz BİP, Hesabım yada Yaani gibi uygulamalar üzerinden giriş, kayıt, mesaj gönderme gibi işlemler yapmanız istenebilir bilginiz olsun 🙂

Hediyeniz Gelmezse Ne Yapmalısınız?

Eğer hediyeniz hattınıza tanımlanmazsa 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri servisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Size en doğru bilgiyi burada ki temsilciniz aktaracaktır ve yönlendirme konusunda en profesyonel desteği sunacaktır.

Dediğimiz gibi arkadaşlar, yanlış bilgi vermemek adına konuyu şimdilik burada noktalayacağız. Ama Salı sabahı burada olursanız çok detaylı bir anlatım ile size herşeyi tarif edeceğiz, bilginiz olsun 🙂 O güne kadar hadi kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assassin’s Creed Empire Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınızda Virüs Olmadığından Emin Misiniz?