in

Turkcell 19 Mayıs 2019 Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 19 Mayıs 2019 bedava internet hediyesi ve kampanyası hakkında bilgi almak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu konuyu okumaya davet ediyoruz. Ücretsiz bir kampanyadır.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Gençlik ve Spor Bayramı Özel Kampanyaları 2019

Turkcell bedava internet 2019 konusuna hoşgeldiniz, yeni yıla yaklaşırken kampanyalar üst üste gelmeye devam ediyor! Turkcell Gençlik ve Spor bayramı için genç abonelerine bir takım kampanyalar hazırlamaya ve bu önemli günde onların birbirinden güzel hediyeler almalarına imkan tanımayı planlıyor. Abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini göz önüne alarak hazırladığı fırsatları ile bir kez daha herkesin takdirini kazanmayı başaran dev operatör firması bu tutumu sayesinde yüz binlerce kişiyi mutlu etmeyi başarıyor.

Kampanya detaylarının yakın zamanda açıklanması beklenilmektedir. 2019 Gençlik ve Spor bayramı kampanyası hakkında detayları öğrenmek için geç kalmayın ve takipte kalmaya devam edin. Açıklanan bazı Turkcell bedava internet kampanyalarının detaylarını da buradan öğrenebilirsiniz.

Turkcell 19 Mayıs Kampanyası 2019

Turkcell geçen sene yaptığı 19 Mayıs kampanyası ile GNÇ’li abonelerine cepten 2 GB bedava internet hediye etmişti ve bu hamlesi ile birçok GNÇ’li abonesini mutlu etmişti. Bu yılda benzer bir kampanya yapması beklenilen Turkcell GNÇ’li abonelerine özel yani genç abonelerine özel 19 Mayıs fırsatları sunacakmış gibi duruyor. Turkcell bedava internet 2019 için en doğru kaynaklardan birisini bulduğunuz için şanslısınız, okumayı sürdürün.

Turkcell 19 Mayıs Hediyesi

Henüz kampanyaya ya da detaylarına dair bir açıklama yapılmış olmamasına rağmen geçtiğimiz seneki fırsattan yola çıkılarak bu senede bir özel fırsat hazırlanılması herkes tarafından beklenilmektedir.

Yüksek bir ihtimal ile gelecek hafta içerisinde Turkcell 19 Mayıs Kampanyası detaylarının açıklanılması beklenilmektedir. Kampanya açıklandığında ya da aktif hale getirildiğinde sizi buradan bilgilendireceğiz ve sizde hediyelerinizi alıp onları kullanmanın keyfini çıkartabileceksiniz.

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Henüz 19 Mayıs fırsatına dair detaylı bir açıklama yapılmamasından ötürü katılım detaylarına dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Ya kısa mesaj yolu ile katılım sağlanılacaktır ya da faydalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell 19 Mayıs 2019 Bedava İnternet

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için aranılan şartlara dair bir bilgi bulunmamaktadır. Ama geçen sene ki fırsat göz önüne alındığında sadece 26 yaş altı GNÇ’li abonelerine bu tekliften faydalanabilmesi mümkün olacağa benziyor.

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu kampanyaya katılımdan sonra iptal etmek için 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hediye İçeriği Nedir?

Bu seneki Turkcell 19 Mayıs kampanyasının detayları henüz belli olmamıştır. Geçen ki 19 Mayıs’ta 2 GB bedava internet hediye edilmişti. Bu senede benzer bir kampanya beklenilmektedir.

Esaslar

Gelen onay mesajının ardından hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp atarak da kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Faydalarınızın kullanım süresi sadece 24 saat ile sınırlıdır. 24 saat geçtiği takdirde faydalarınız silinecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vodafone Bedava İnternet 2018 2019 – Nasıl Yapılır

2019’un En İyi Oyunları – En Çok Beklenenler