in ,

Turkcell Akıllı İnternet Tarifeleri

Turkcell’den Akıllı Tarifeler 2018 yılında da sizlerle oluyor. İçerisinde dakika ve mesajlaşma yani SMS hakları, paketleride olan bu tarifelerde en güzel taraf ise internet oluyor. Detaylı bilgi için konumuzun detayını okuyabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Akıllı Tarifeleri Kampanyası

Turkcell her zaman abonelerinin kendilerine ve ihtiyaçlarına en uygun olan tarifeyi bulmalarını sağlamak amacı birçok tarife kampanyası hazırlıyor. Bu tutumu sayesinde de abonelerinden oldukça fazla olumlu tepki toplamayı başaran dev GSM firması, abonelerinin kendilerine en ideal tarifeye sahip olmasına olanak sağlıyor.

Üstelik son zamanlarda yaptığı tarife indirimleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM firması, yaptığı Akıllı tarifesi ile herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Eğer siz de fiyatı hem ekonominize uygun olan aynı zamanda hem dakika kullanım hakkı tatmin edici hem SMS kullanım hakkı tatmin edici hem de internet paketi tatmin edici olan bir tarife istiyor iseniz Akıllı tarifeleri ile bu isteğinize ulaşabileceksiniz.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Yeni Gelenlere Özel İndirimli Tarifeleri

Turkcell son zamanlarda hazır karttan faturalıya geçen abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatları ile de herkesin ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu teklifi ile hem faturalıya yeni gelen abonelerine indirimli tarife kullanma hakkı sunan hem de zengin içerikli bir tarife sunan Turkcell’in bu teklifinden faydalanmak için geç kalmayın ve sizde bir an önce bu ayrıcalıklı tarifelerden faydalanmaya başlayın.

Turkcell Akıllı İnternet Tarifesi

Nasıl Katılabilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri  aracılığı ile Akıllı fırsatlarından size hangisi en uygun ise onu müşteri temsilcisine belirterek geçiş işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de vakit kaybetmeden kolay bir şekilde işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son gün içerisinde Hazır karttan faturalıya geçen tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım koşulu bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL AKILLI YILLIK”  yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kampanya İçeriği Nedir?

Turkcell Akıllı Tarifeler

Akıllı 1 GB ile her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB’ye 25 TL’ye, Akıllı 2 GB ile her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye aylık 30 TL ödeyerek, Akıllı 3 GB ile her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ye 35 TL’ye, Akıllı 5 GB ile aylık 45 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunlara ek olarak akıllı durma özelliği, BiP’te geçerli 1 GB, Dergilikte geçerli 5 GB ve Fizy’de kullanmak üzere 5 GB’de hattınıza tanımlanır.

Detaylar

30 Haziran 2018 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Tarife kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple iOS 12 Beta

Apple iOS 12 Beta Sürümü Yenilikleri ve Uyumlu Cihazlar

Code Vein Sistem Gereksinimleri