in

Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası ile sizde hemen yumurta çatlat kazan yapabilirsiniz. GNÇ Çatlat Kazan ile anında hediye internet paketinizi nasıl yapılır demeden kazanın. Çatlat Kazan hediyesi şimdi 1 GB, 2 GB, 3 GB ve 4 GB olarak sitemizde.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısına sahip ve her geçen gün daha fazla mobil kullanıcı sayısına sahip oluyor. (Bu kitleyi mutlu edebilmek adına Turkcell Çatlat Kazan kampanyası gibi sürprizler yapıyor) Kullanıcı sayısında bu kadar fazla artış yaşamasının en önemli sebeplerinden biri de abonelerine gösterdiği ilgi ve alaka olarak gözüküyor. Mobil abonelerini ve isteklerini ön planda tutarak hem mevcut müşterilerini mutlu etmeyi başarıyor hem de yeni aboneler kazanmayı başarıyor. Benimsediği bu müşteri odaklı yaklaşımı hem herkesin takdirini kazanmasına hem de daha da kazanmasına sebep oluyor. Eğer bu konuda aradığını bulamazsan en yeni ve güncel (10 GB’a kadar) Turkcell bedava internet kampanyalarının olduğu konuya gidebilirsin.

turkcell çatlat kazan bedava internet

Abonelerine hep ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar hazırlayan dev iletişim firması abonelerinin yaş gruplarını ya da mesleklerini dikkate alarak bu fırsatları hazırlaması ile de nokta atışı yapmayı başarıyor. Şimdi de GNÇ’li aboneleri için yaptığı GNÇ Yumurta Çatlat GB Kazan kampanyası yüz binlerce abonenin yüzünü güldüreceğe benziyor.

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell geliştirdiği yeni GNÇ uygulamasını hem tanıtmak hem de daha fazla kişinin kullanmasını sağlamak amacı ile bu uygulamayı haftalık olarak kullanmaya başlayan abonelerine haftalık hediyeler sunuyor. Sunduğu bu hediyeler de internet ya da konuşma hakkı gibi seçenekler barındırıyor. Bunun ile de sınırlı kalmayan dev operatör firması birbirinden güzel ve sürprizli başka hediyelerde kazandırıyor.

Hemen sizde GNÇ’li abonelere özel GNÇ Çatlat Kazan kampanyası detaylarını öğrenin ve hemen birbirinden güzel hediyelerinizi alın. Üstelik bu fırsattan her hafta seçili günlerde iki kez faydalanabilir ve sürekli olarak hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Yumurta Çatlat Kazan Hediyesi

Turkcell’in yenilenmiş GNÇ uygulamasını telefonunuza indirerek ve ardından uygulamaya haftalık olarak giriş yaparak katılım işlemlerinizi halledebilirsiniz. Her hafta giriş yaptığınızda yumurtayı çatlatarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için aranılan tek şart GNÇ’li olma şartıdır. Eğer GNÇ’li değil iseniz hemen 2222’ye TC numaranızı yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak GNÇ’li olabilir ve kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Çatlat Kazan Kampanyası Nasıl İptal Edebilirim?

Web kanalı yolu ile tüm iptal işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Kampanya yeni aktif olduğu için tam olarak hediye içeriğine dair bir bilgi bulunmamaktadır. Ama kampanya başlığından da anlaşılacağı gibi öncelikli olarak internet kullanım bol bol hediye edilecektir.

Çatlat Kazan Kampanyası Detayları

Kampanyadan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.
Kampanyadan kazandığınız kullanım hakları kullanılabilir olduğunda size kısa mesaj yolu ile bilgi verilecektir.
Kullanım haklarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2018

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Root Nasıl Atılır

Android Telefona Nasıl Root Atılır ve Yapılır?