in ,

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell Çatlat Kazan hilesi nasıl yapılır, böyle bir hile gerçekten var mı? GNÇ aboneleri şimdi yaşadı, yeni çıkan Turkcell kampanyası ile yumurta çatlatarak hediye internet kazanıyor.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Türkiye’nin ilk GSM firması olan Turkcell hayatımıza girdiği ilk günde beri abonelerinin yüzünü her zaman güldürmeyi ve iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına imkan tanıyor. Özellik ile yaptığı bol hediyeli kampanyaları ile yüzlerce abonesinin dikkatini çekmeyi başaran dev GSM firması son yaptığı GNÇ yumurta Çatlat Kazan kampanyası ile de birçok aboneyi mutlu etti.

Bu kampanya ile yüzlerce abonesine hediye internet ve hediye dakika kazandıran dev GSM firması bu fırsatı ile Türkiye genelinde birçok GNÇ’li abonesinin ücretsiz iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına imkan veriyor.

Sponsor Bağlantı

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan hilesi ile sizde her hafta girip hediyenizi alın ve ücretsiz internetin tadını çıkartın.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell Çatlat Kazan fırsatı ile her hafta iki kez birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayan yüz binlerce abone, bu hile her hafta iki kez değil daha fazla kez bu kampanyadan faydalanma şansı yakalayabileceksiniz. Bu sayede hem tarifenizden eksilme olmadan internet kullanmanın tadını çıkartırsınız hem de kendinizi kısıtlamak zorunda kalmadan doya doya sosyal ağlarda vakit geçirebilirsiniz.

Yumurta Çatlat Kampanyası hilesi ile sizde bu fırsattan ayda 8 kez faydalanmaya ve sürekli hediyeler kazanmaya başlayın.

Turkcell’in bu cömert kampanyasından sizde faydalanmaya ve daha çok internet kullanmaya başlamak için aşağıda bahsedilenleri yapabilir ve her hafta istediğiniz kadar hediye kazanabilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

GNÇ Çatlat Kazan

Bu kampanyadan faydalanmaya başlamak için öncelik ile yenilenmiş olan GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için 26 yaş altında olmak ve GNÇ’li olmak şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan herkes bu fırsattan faydalanabilir.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Yapma

Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Uygulamaya girip hediyenizi aldıktan sonra uygulamayı kapatın ve sonra bir VPN bularak onun üzerinden uygulamaya tekrar giriş yapın ve yumurtayı çatlatın. Ardından yumurta tam kırılacakken uygulamayı kapatın ve uygulama ayarlarına giderek uygulama verilerini sıfırlayın.

Bunu yaparken siz hediyeniz hattınıza tanımlanır. Daha sonra aynı işlemi yaparak tekrar ve tekrar hediyenizi alabilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

1 saat hediye internet ya da 30 dakika bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız hediyeleri harcamaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek hediyenize ait kullanım haklarınızı anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sea of Thieves Sistem İhtiyaçları

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri