in ,

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası BİP 2018

Turkcell Ramazan Bayramı bedava internet hediyesi 2018 yılında da devam ediyor. BİP uygulaması ile Eller BİP’e aracılığı ile ücretsiz Ramazan bayramı kampanyası sizin olabilir. Detaylar ve nasıl yapılır sorularınızın yanıtı konumuzda yer alıyor.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası 2018 BİP

Türkiye’de GSM sektörünün büyük bir bölümünde söz sahibi olan Turkcell, Türkiye’nin en fazla mobil kullanıcı sayısına sahip operatör firmalarından birisi olmayı başarıyor. Milyonlarca aboneye GSM alanında hizmet sunan dev operatör firması aynı zamanda sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile de abonelerini mutlu etmeye başarıyor ve Turkcell Ramazan bayramı kampanyası ile bunu hissettiriyor. Bu kaliteli hizmet anlayışına ek olarak abonelerine özel ve önemli günlerde yaptığı kampanyaları ile de herkesin takdirini bir kez daha kazanmayı başarıyor.

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası 2018
Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası 2018

Milli bayramlar, dini bayramlar ve ülke tarihi için önemli olan birçok günde fırsatlar ile dolu kampanyalar hazırlayan dev operatör firması şimdi de Ramazan bayramına özel kampanyalar hazırlamaya başladı. İlk fırsatı Turkcell Pamuk Eller BiP’e kampanyası ile operatörlerinin karşısına çıkan dev GSM firması, diğer kampanyalarından farklı tarzda bir kampanya olması ile de birçok abonesini içeriği ile merak ettirmeyi başardı. Bu yeni fırsata dair detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Pamuk Eller BİP’e Kampanyası 2018

Turkcell’in Ramazan bayramı için yaptığı ilk kampanya olan olan Turkcell Ramazan Pamuk Eller kampanyası daha şimdiden birçok mobil hat kullanıcısını meraklandırdı. İçeriği yönü ile diğer kampanyalardan oldukça farklı olan Pamuk Eller BiP’e fırsatı Bayram’da yanında nakiti olmayan ve çocuklara şeker veren büyüklere artık son vermeye yarıyor. Artık BiP uygulaması üzerinden para transferi yaparak çocuklara harçlık verebilirken Turkcell bedava internet kazanmakta çok kolay bir hale gelecek.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet

Yaptığı bu yenilikçi kampanya ile ne kadar farklı bir operatör firması olduğunu bir kez daha herkese göstermeyi başaran Turkcell, bu fırsatı ile Ramazan bayramında birçok kişiyi mutlu edeceğe benziyor.

Sizde hemen bu cazip teklif hakkındaki detayları öğrenin.

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell 2018 Ramazan Bayramı Hediyesi
Turkcell 2018 Ramazan Bayramı Hediyesi

Öncelikli olarak App Store ya da Play Store aracılığı ile BiP uygulamasını cep telefonunuza indirip kurmanız gerekmektedir. Üstelik IBAN no ya da Hesap Bilgileri ile uğraşmak zorunda kalmadan Paycell Card ile bu para aktarımını gerçekleştirebilmek mümkün olacaktır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bayram süresince tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etme işlemi yapılmamaktadır.

İçeriği Nedir?

Ramazan Bayramı boyunca BiP uygulaması üzerinden çocuklara harçlık verebilmenize yarayan bir özellik aktif olacaktır.

Detaylar

Bayram boyunca kazandıran Paycell Card ücretsiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hard Disk HDD Formatlama ve Sıfırlama Nasıl Yapılır

Veri Depolama Birimlerine Format Atmak Nasıl Yapılır?

Metal Gear Survive Sistem Gereksinimleri