in

Turkcell Ramazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Turkcell Ramazan hediye internet kampanyası 2018 ile Mayıs – Haziran ayları arasında Ramazan Ayı’na özel sahur ve gece paketlerine ek 1 GB, 2 GB ve 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Nasıl yapılır demeden önce BİP ve Yaani uygulamalarını takip edin.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2018

Türkiye’nin en büyük GSM firması Turkcell bu yılda mobil hat müşterilerine özel fırsatlar hazırlıyor. Bu hazırladığı fırsatlar ile milyonlarca abonesini de güldüreceği de kesin olarak gözüküyor. Sizde bu kampanyalardan nasıl faydalanabileceğinizi, katılım koşullarını yazının devamının da öğrenebilirsiniz. Turkcell Ramazan bedava internet 2018 konusunda tabiki her yıl olduğu gibi sahur paketi ve diğer hediyelere değineceğiz.

2018 Turkcell Ramazan Hediye İnternet Kampanyası

Ramazan ayında birçok insanın normal zamandan daha da fazla internet tüketmesi sebebi ile birçok insan bu ayda ay sonuna kadar internet kullanım haklarını yetiştirmekte oldukça fazla zorlanıyor. Bazen ek paket alarak bu sorunu çözmeye çalışan mobil kullanıcılar sürekli olarak bu eylemi yaptıkları takdirde de maddi olarak sıkıntıya düşüyorlar. Turkcell Ramazan bedava internet 2018 konusunu hazırlama sebebimiz size faydalı olabilmektir.

Turkcell Ramazan Ayı Hediyesi 2018

Bu durumun farkında olan telekomünikasyon firması Turkcell’de abonelerinin Ramazan ayı boyunca hiçbir ücret ödemeden bedava internet kullanmalarını sağlayacak kampanyalar hazırlıyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile Ramazan boyunca Sahur’a kadar bekleyen ya da gece çok internet kullanan abonelerinin internet kullanımına katkıda bulunuyor.  Turkcell’in ayrıcalıklı dünyasından hemen sizde faydalanmaya başlayın.

Turkcell Ramazan Ayı Sahura Özel Gece İnternet Kampanyası

Türkiye genelindeki bütün abonelerinin beklediği Turkcell Ramazan Kampanyası için vakit geldi de çattı. Aylardır abonelerinin beklediği bedava internet fırsatı ile bu sene birçok mobil hat kullanıcısı hediye internet kullanmaya doyacak.

Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm abonelerin faydalanabileceği bu kampanya ile birçok abone hediye internet kullanabilecektir. Turkcell sahur gece internet kampanyası ile 30 gün boyunca Turkcell Ramazan internet hediyesi kullanımının keyfini sürebilirsiniz. Hemen kampanya hakkındaki katılım detaylarını öğrenin ve vakit kaybetmeden bu tekliften yararlanmaya başlayın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu fırsattan tüm bireysel ve kurumsal data ses hattı aboneleri faydalanabilecektir. Katılım sağlamak için müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. Katılım kısa mesajına da gerek yoktur. Sadece faydalanacağınız kampanyaya ait bazı adımları yapmanız gerekmektedir. Turkcell bedava internet makalemize de gözatarsanız benzersiz fırsatları kaçırmazsınız.

Turkcell Ramazan Kampanyasi
Turkcell Ramazan Kampanyasi

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Tüm aboneler bu hediye kampanyasından faydalanabileceklerdir.

Nasıl İptal İşlemlerimi Gerçekleştirebilirim?

0532 532 00 00’ a telefon edip müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kampanya İçeriği

BiP Ramazan 2 GB Bedava İnternet

BiP uygulamasında 5 farklı kişiye mesaj atan abonelere bir ay boyunca 02.00 ile 06.00 saatleri arasında hediye internet verilir.

Turkcell Ramazan Bedava İnternet 2018

Ramazan Haftasonu 1 GB Bedava İnternet

BiP’ten 10 farklı aboneye mesaj atan kişilerde Ramazan boyunca her Cumartesi ve Pazar 1 GB hediye internet kullanırlar.

Aylık 1 GB

BiP uygulamasından 25 farklı arkadaşına mesaj atan, emoji atan ya da yer bildirimi yapan tüm mobil müşteriler paketin aktif olduğu andan itibaren 30 gün boyunca 1 GB internet kazanırlar.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
Gelen bilgilendirme mesajı ile hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız faydaların kullanım süresi bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

One Comment

Leave a Reply
  1. Turkcell Ramazan kampanyası 2018 için bu şekilde mi olacak acaba? Yine 2 GB bedava internet mi gelecek acaba? BİP veya Yaani için mi olacak yoksa herkese otomatik mi hediye gelecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Psychonauts 2 Sistem Gereksinimi

Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Hediye Kampanyası