in

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası nedir ve nasıl yapılır diyen arkadaşlarım bu konuya bakınız. Şanslı Çark hakkında detaylı bilgi makalede. 2019 yılı şanslı…

Sponsor Bağlantı

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası

Turkcell Türkiye’nin en başarılı GSM firmalarından biri olarak çok uzun yıllardır bizlere iletişim alanında çok kaliteli bir hizmet sunuyor. Ülkemizin büyük bir çoğunluğunun tercih ettiği GSM firması olan Turkcell, bu duruma rağmen hiç durmaksızın her zaman çalışıyor. Hem sürekli hizmet kalitesini geliştirmek amacı ile bir takım yatırımlar yapan ve hem de abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına olanak sağlayan firma bu devamlı çalışmaları ile de kalitesini bir tık daha öne taşımayı başarıyor.

Son aylar da yaptığı mobil kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran operatör firması bu aralar çok aktif bir sezon geçiriyor. Şimdi de bugün duyurulan Turkcell Şanslı Çark kampanyası ile abonelerini meraklandırmayı başaran operatör firması, bu fırsat ile abonelerine çok cömert hediyeler sunuyor. Sizde bu kampanya hakkında detaylı bilgi alıp hemen birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell Şanslı Çark nasıl katılınır? Hemen öğrenin.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Şanslı Çark Hediye Kazanma Fırsatı

Turkcell Şanslı Çark hediye kazanma fırsatı ile 14-15 Eylül tarihleri arasında Turkcell iletişim merkezlerine gidip şanslı çarkları çeviren tüm mobil müşteriler çok cömert hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

Hediye çekinden tutun da akıllı telefona kadar çok geniş bir hediye yelpazesi sunan Turkcell, bu kampanyası ile herhangi bir şart olmaksızın tüm mobil aboneler hediyeler sunacak. Sizde şanslı çark kampanyasından faydalanın.

Turkcell Şanslı Çarkı Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir yere mesaj atmanıza ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey size en yakın konumdaki Turkcell iletişime merkezine gitmek ve ardından Şanslı çark’ı çevirmektir. Bunu yaptıktan sonra kampanyaya direkt katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2019 için ilgili konumuzu öneriyoruz.

Turkcell Şanslı Çark Hediyeleri Nelerdir?

Bu fırsatta toplamda 14 çeşit hediye bulunmaktadır. Bu hediyeler Hadi joker hakkı, sırt çantası, Notebook, Goller Cepte, Şarj Cihazı, Akıllı saat, Akıllı telefon, Fizy, Hoparlör, Kamera, Hediye çeki, Kulaklık, Paycell ve TV+ üyeliğidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu hediyeleri kazanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir şart yoktur. Herkes faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemleriniz ile alakalı bilgileri TİM’ lerden alabilirsiniz.

Esaslar

Hediyelerinizi kazandıktan sonra firma tarafından size bir bildiri yapılır.

Benzer bir makale olan Vodafone bedava internet 2019 konusuna bakmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi mi store istanbul magazasi

Mi Store Türkiye’de Açılıyor – Vadi İstanbul Mağazası

2019 arac araba otv vergileri oranlari

2019 Araç Vergi Oranları – ÖTV