in

Turkcell Süper Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Süper İnternet Hediyesi kampanyası ile konuşma dakikası ve internet paketin hediye. Nasıl yapılır dersen hemen bedava internet kategorimize de gözatabilirsin.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Süper Hediye Kampanyası

Turkcell her geçen gün GSM sektöründe daha da büyümesi ve başarı kat sayısını giderek arttırmasını yaptığı sürpriz kampanyalara borçlu gibi gözüküyor. Her zaman abonelerine bedava internet ya da bedava dakika kazanabilecekleri birbirinden cazip fırsatlar hazırlayan dev operatör firması,  bu yaptığı kampanyaları ile abonelerini her daim mutlu etmeyi başarıyor.

Sizde bu Turkcell bedava internet ya da bedava dakika içeren fırsatları öğrenip hemen faydalanmaya başlayarak ücretsiz şekilde sevdikleriniz ile konuşma ve sosyal ağlarda vakit geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Bedava Dakika ve Bedava İnternet Fırsatı

Turkcell yaptığı Süper hediye internet kampanyası ile abonelerini can evinden vurmayı başarıyor. Süper hediye fırsatı ile abonelerine cepten 2 GB internet ve şebeke içi geçerli sınırsız konuşma hakkı hediye eden dev GSM firması, bu hamlesi ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Turkcell süper hediye bedava internet
Turkcell süper hediye bedava internet

Bu oldukça cömert tekliften faydalanmak için hemen kampanya katılım detaylarını öğrenin ve hediye internetinizi alın. Aynı zamanda şebeke içi sınırsız konuşma hakkınız ile de doya doya sevdikleriniz ile konuşmaya devam edebilirsiniz.

Katılım Sağlama

Belirtilen paketleri kullanıyor iseniz yerine getirmeniz gereken başka bir koşul yoktur ve faydalarınız bir şey yapmanıza gerek olmadan hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Herhangi bir katılım mesajına ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur, faydalarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Katılım Koşulları

Bu fırsattan faydalanabilmek için sadece belirtilen paketleri satın almanız ya da o paketleri önceden kullanıyor olmanız gerekmektedir. Başka bir katılım koşulu bulunmamaktadır.

İptal Etme

Çağrı merkezine telefon edip yetkili birisine iptal talebinizi ileterek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell iletişim merkezlerine giderek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya İçeriği

Turkcell Süper Hediye

Fatura dönemlerinizin başında mevcut tarife içeriğinize ek olarak 2 GB cepten internet kullanım ve şebeke içi sınırsız konuşma hakkı hediye edilir.  Üstelik bu hediye her hattınıza tanımlanacaktır.

Detay

Ay sonuna kadar harcanmayan internet kullanım hakları silinir.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız bu kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk Telekom Paketime Göre Kampanyası

Whatsapp Para Transferi Nasıl Yapılır?