in ,

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2019

Turkcell yılbaşı bedava internet 2019 kampanyası ile hediye internet dağıtıyor. Faturalı ve faturasız abonelere nasıl yapılır anlatıyoruz. Turkcell 2019 yılbaşı kampanyası burada.

Sponsor Bağlantı

Turkcell Yılbaşı Hediye İnternet Kampanyası 2019

2018 yılında birçok güzel kampanya ile mobil hat kullanıcılarının karşısına çıkan dev GSM firması bu sene boyunca birçok abonesinin iletişim ihtiyaçlarını fazlası ile karşılamasına imkan tanıdı. Yaptığı zengin içerikli dakika, SMS ve internet paketleri birçok mobil hat kullanıcısının oldukça ekonomik fiyatlar ile kullanmasını da sağladı. Bunun yanı sıra Turkcell yılbaşı bedava internet 2019 gibi birçokta kampanya ile fırsat kovalattı.

Aynı zamanda bunun ile de sınırlı kalmayan Turkcell yaptığı alt yapı geliştirmeleri ile birçok mobil hat kullanıcısının daha iyi bir hizmet kalitesine sahip olarak yakınları ile kesintisiz iletişim kurmalarını sağlıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en hızlı internetini de sunan dev operatör firması ülkenin en kaliteli 4.5G hizmetini de sunuyor.

İlgi çekici : Vodafone 2019 yılbaşı kampanyası konusuda güncel.

Turkcell çok başarılı bir yıl geçirmesinin ardından 2019 yılına da bomba kampanyalar ile dikkat çekeceğe benziyor. Yılbaşının yaklaşması ile beraber abonelerine güzel sürprizler hazırlayan firmanın birkaç gün içerisinde kampanya detaylarının belli olması bekleniliyor. Turkcell Yılbaşı kampanyaları 2019 için takipte kalın ve aktif olduğu anda hemen sizde bu fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet 2019

Turkcell yılbaşı bedava internet 2019 ile sizde bu yıla bedava internet ve bedava dakika hakkı ile girebilirsiniz. Yılbaşı süresince yakınlarınız ile rahat bir şekilde iletişim kurmak ve mesafeleri aşmak için Turkcell hediye fırsatlarından hemen faydalanmaya başlayın.

Geçtiğimiz yılın popüler kampanyalardan birine imza atan Turkcell bu yılda yaptığı yılbaşı kampanyası ile herkese kazandırdı ve şimdi sıra 2019 yılında, sizde yılbaşı kampanyaları 2019 için 1 Ocak tarihinde detaylı bilgi alın ve hemen hediyelerinizi kullanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken bir işlem bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları otomatik olarak bu tekliflerden faydalanabilirler. Hediyeleriniz hattınıza tanımlandığında size kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır. Turkcell bedava internet kazanmak için yazıyı okumaya devam ediniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften faydalanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır.  Tüm mobil müşteriler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin iptal edilmesi mümkün değildir.

Turkcell Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

Hediye verilecek kullanım hakları 1 Ocak tarihinde belli olacaktır.

Detaylar

Hattınıza tanımlanan hediyelerin kullanım süresi 1 gün ile sınırlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019