in

UFC Undisputed 3

UFC Undisputed 3 Sistem Gereksinimleri ile ilgili tüm bilgileri en ince detayına kadar buradan ulaşabilirsiniz. PS versiyonundan sonra PC içinde heyecanlı bir ortam yarattı.

Sponsor Bağlantı

UFC Undisputed 3

Oyun oynamak belki de oyunla birleşmek anlamına geliyordu. Her zaman için bu bağlamda karşımıza oyunlar çıkmıyor olsa bile; UFC Undisputed 3 oyunu tam olarak bu tatta bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. Her savaş oyunu gibi biraz hırslı olmanız gerekiyor ve aynı zamanda biraz mücadele vermeniz gerekiyor ama oyunun sonunda kazanacak o kadar çok şeyiniz olacak ki verdiğiniz o mücadele sizlere büyük bir ödül olarak geri dönecektir.

Günlük hayatta yapmak istediğiniz ve yapamadığınız o hırsı ve o gücü oyunlardan çıkartmaya var mısınız? O halde başlayalım.

Sponsor Bağlantı

Profesyonel Şekilde Dayak Yemek İster Misiniz?

Okunduğu zaman her ne kadar komik geliyor olsa bile; bir yerde gerçekten de profesyonel anlamda dayak yediğinizi düşünün ve aynı zamanda bu dayağa da karşılık veriyorsunuz ki; bu da işin en eğlenceli ve en hırslı durumu olarak karşınıza çıkıyor.

Hepimizi günlük hayatımızda bir şekilde spor alanında bulunarak stres atmışızdır ama en azından fiziksel anlamda bir hasara uğramışızdır. Oyunlarda ise durum bambaşka, stres atmak için sadece ruhunuzu kullanıyorsunuz.

Karşımıza çıkan UFC Undisputed 3 oyunu ise; savaşan canlıları kendinize benzeteceğiniz bir oyundur. Bu sayede gerçeklik payının bir üst seviyeye çıktığını anlayabiliyorsunuz. İşte asıl profesyonel kısım ise tam olarak burada karşınıza çıkıyor. Sanki kendinizi kavga ediyormuş gibi oluyorsunuz.

UFC Undisputed 3 Karakterlerle Uyum

Oyunun bu versiyonunda, karşımıza çıkan ve çok daha fazla profesyonelliğe kayan bir alan var ki; dövüşürken karakterlerin birbirlerine girme durumudur. Mesela dövüşürken kavramaya çalıştığınız bele baktığınız zaman; tam olarak oturmuyor olsa bile, ten temasının üst düzeylerde olduğunu görebiliyorsunuz.

Yine de tam oturmuyor olsa bile; profesyonellik anlamında oldukça yüksek yerlere gittiğinden bahsedebiliyoruz. Oyunun grafikleri olsun ve oynanama kalitesi olsun herkesin beğenisini toplayacak gibi gözüküyor. Hem farklı özellikleri beraberinde oynayacağınız mekanı da seçme gibi bir durumla karşılaşacaksınız. Bu sayede her zaman oynamak isteyeceğiniz bir oyun olarak da keyfini çıkaracaksınız.

UFC Undisputed 3 Sistem Gereksinimleri

UFC Undisputed 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

      DX: DirectX 9.0c

      CPU: Intel® Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz yada üst model, AMD™ Athlon™64 X2 6000+ @      3.0Ghzyada üst modeli

      RAM: 2 GB Windows® XP / 4 GB Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 veya 10

      VGA: 512 MB DirectX® 9.0 / NVidia™ 8800 yada üstü, AMD™ HD 2900 yada daha iyisi

      OS: Windows® XP (with SP3) or Windows Vista® (with SP2), Windows® 7 (with SP1) or Windows® 8

      HDD: 15 GB HD Harddisk alanı

      Sound: DirectX 9.0c olmalı ve en güncel sürücünüz yüklü mü kontrol edin.

     ODD: DVD-ROM Çift katman

UFC Undisputed 3 Önerilen Minimum Gereksinimleri

DX: DirectX 10

CPU: Intel® Core®i3-530 @ 2.9 GHz, AMD™ Phenom™II X2 @ 3.1 GHz

RAM: 4 GB

VGA: 1024 MB DirectX® 11.0 Shader Model 5.0 yada üstü/ NVidia™ 480, AMD™ HD 5770

OS: Windows Vista® (SP2), Windows® 7 (SP1) or Windows® 8

HDD: 15 GB Hard Disk

Sound: DirectX® 9.0c

ODD: DVD-ROM Dual Layer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Adımda Ticarette Başarılı Olmak

2018’in En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları