in ,

Vodafone Bedava İnternet 2018 2019 – Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet 2019 – Nasıl Yapılır ve Hediye internet kampanyası aracılığıyla kimler 1, 2, 3, 4, 5 ve 10 GB internet kazanabilir? faturalı ve faturasız kontörlü hatlar için.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Bedava internet 2019

Vodafone bedava internet 2019 paketleri yılının gelmesi ile birlikte abonelerine bir birinden cömert hediyeler vererek müşteri çevresini genişletmeye gayret gösteren firmaların başındada geliyor. Bu yazımızda sizler için bu operatör şirketinin ücretsiz hediyelerini derledik. Yeni kampanya ve promosyonlardan anında haberdar olmak için sitemizi takip etmeninizi tavsiye etmekteyiz. İşte 2019 yılına damgasını vuran Vodafone ücretsiz internet paketleri şu şekilde oluyor.

1- Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi 2019

Vodafone Hediye İnternet Paketi

“Bana ne var paketleri” Vodafone’nin en sevilen kampanyaları arasında ilk sıralarda sayılabilir. Bana ne var paketleri sayesinde aboneler paketim bitti derdinden kurtuldular. “Vodafone Bana Ne Var kampanyası” paketlerinden yararlanabilmek için yapmanız gereken şey oldukça basit. Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazınıza yüklemeniz  gerekiyor.

Sponsor Bağlantı

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra pazaretesi günleri uygulama içerisinde bulunan Bana ne var butonuna tıklayarak hesabınızı tanımlatmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından Vodafone operatöründen gelen sms’in ardından günlük bedava 500 MB. İnterneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketinizden kalan internetinizi öğrenmek istemeniz durumunda yine “Yanımda uygulamasını” ziyaret etmeniz gerekmektedir.

2- Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2019

Vodafone 1 GB Bedava internet

Vodafone’nin 2018 yılında devreye soktuğu yeni bedava internet kampanyalarından birisi de Vodafone 1 GB bedava internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yapmanız gerekenler Yanımda uygulamasını indirmek ve hattınızı sisteme tanımlatmak olacaktır.

Bu işlemleri tamamlamanızın ardından sisteme tanımlatmış olduğunuz numara üzerinden “7000” numaralı telefona “S” yazarak mesaj atmanız gerekmektedir. Bu mesajın iletilesinin ardından maksimum 15 dakika içerisinde mobil cihazınıza bir şifre gönderilecektir. Bu şifre ile sisteme giriş yapabilir hattınıza yüklenen hediye 1 GB’ı doyasıya kullanabilirsiniz. Yararlanma süreniz 30 gündür.

3- 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

4.5G’ye Geç Vodafone Bedava interneti Kap

Vodafone 4.5 G’yi kullanmaya başlayan müşterilere Vodafone 2 Gb bedava internet vermektedir. 2 GB kampanyasından yararlanmak içi hattınızı 4.5 G’ye taşııktan sonra ‘’4.5G’’ yazarak 4545 numaralı telefona meaj atmak olacaktır. Sms işleminizi tamamlamanızın ardından Vodafone’den gelecek olan aktivasyon mesajınızın ardından bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Vodafone bedava internet 2019 paketi için kullanım süreniz 30 gün olup, 30 günün sonunda kullanılmamız olan internet kullanım kotanız bir sonraki aya aktarılmayacaktır. Kazanılmış olan internet kullanım hakkı yalnızca yurt içinde kullanımlarınıda geçerli olup yurt dışındaki kullanımlarınızda Vodafone yurt dışı kullanımlar tarifesiniz üzerinden ücretlendirilecektir. Bedava internet kotanızın dolması durumunda firma tarafından bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Vodafone’un blogunu görüntülemek için de buraya tıklayabilir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Bu video belki işinize yarar;

4- Hattını 4.5G uyumlu hatta taşıyanlara 1GB internet Hediye

4.5 G’ye geçiş sağlayan kullanıcılarını bedava internet paketi hediye eden Vodafone hattını 4.5 G’ye uyumlu hale getiren, uyumlu hat alan kullanıcılarınada hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmekniz için yapmanız gereken oldukça basit… Hattınızı 4.5 G ile uyumlu hale getirmeniz durumunda bedava internet paketiniz hattınıza anında yüklenecektir.

Bedava internet kullanım kotanız 1 Gb olup kullanma süreniz 30 gündür. Bu paketi kullanmaya başlayabilmeniz için 4.5 G’ye taşıma sürecinden sonra hattınızın internet ayarlarınızı ve veri bağlantılarınıda 4.5 G’ye uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Paket bitiminde sms sistemi ile bilgilndirme yapılmaktadır.

5- Vodafone Salla Kazan Kampanyası 2019

2018 Salla Kazan Bedava internet

Vodafone Salla Kazan kampanyası belli aralıklar ile aktif olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan yalnızca “Cebimde” uygulamasını kullanan şanslı müşteriler yararlanabilmektedir.  Uygulamayı belli aralıklar ile ziyaret edebilir, şansını deneyebilirsiniz. Kampanyada 2 GB’a kadar bedava internet hediye edilmektedir. Kazanmış olduğunuz hediyenin süresi 1 gündür. Kalan kullanım kotanızı uygulamayı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

6- Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Süper 2 GB kampanyasından yalnızca faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Bu kampanya da hattınıza 35 Lira ve üzeri yükleme yapmanız durumunda Vodafone aylık 2 GB bedava internet kazanma şansı yakalarsınız. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce 3636 numaralı telefona SMS atmanız gerekmektedir. Freezone kampanyaları içinde buraya tıklayabilirsiniz.

“ABONE SUPER 2GB” yazarak 3535 numaralı telefona SMS atmanızın ardından Vodafoneden onay mesajı gelecektir. Onay mesajının telefonunuza ulaşmanızın ardından 35 Türk Lirası değerinde hattınıza TL yüklemeniz halinde 2 GB bedava internetinin aktive edilecektir.

7- Kara Kartallara Özel Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Kara Kartal üyelerine 3 GB bedava internet vermektedir.Daha fazla bedava internet kazanmanızda mümkün. Bunun için Kara Kartala gönülden bağlı arkadaşlarınızı Vodafone Kara Kartala davet etmeniz gerekmektedir. Kampanya son geçerlilik tarihi 19 Haziran 2018 olarak ilan edilmiştir.

8- Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet 2019

Yıllardır aklımızda “Çarkıfelek” ismiyle bilinen bir program var bilirsiniz. Mehmet Ali Erbil yönetiyor hani, benim son 6 aydır aklıma Çark kelimesi duyunca o değil “Hediye Çarkı” uygulaması geliyor 🙂 Bundan faydalanabilmek için “Yanımda>Bana Ne Var>Hediye Çarkı” adımlarını takip edin ve çevirin. Pizza hediyelerinden 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB ve hatta 5 ile 10 GB internet kazanın.

10 Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar kardeş, Vodafone hediye internet için bu anlattıklarını uyguladım. Önce Salla Kazan’dan 1 GB kazandım sonra Hediye Çarkı uygulamasını denedim, ondan da Pizza kazandım ki bu ilginç oldu 😀 Yeni aboneyim epey hediyesi var, memnunum. TŞK’ler.

  2. Bir süredir Vodafone’a geçiş kampanyaları ile ilgili makaleler okuyordum ki buraya denk gelmiş olmak çok güzel oldu. Vodafone bedava internet kampanyalarını yakından takipteyim, sizden de bunların haricinde (6 GB hediye aldım bu makale sayesinde) yeni çıkacak olan paketler hakkında da bilgi almak isteriz.

  3. Merhaba sevgili üstad. Güzel bir makaleye değinmişsin. Vodafone bedava internet kazanabilmek için adımları tek tek denedim ve Nisan ayına güzel bir hava katabildim. 4 GB hediye senin sayende hesabıma geçti 🙂 Teşekkürler.

  4. Vodafone bedava internet kampanyalarına yer verdiğiniz bu yazının diğer operatörler ve özel günler içinde sıralanmasını bekliyoruz değerli arkadaşım. Mobilden yazıyorum hata varsa affola.

  5. Çoğu halen çalışan güncel kampanyalar, vodafone’lu olduğumuz için şanslıyız bence. 2018 yılında müşterilerini daha çok düşünür oldu bizim operatör 🙂

  6. Vodafone’dan bedava internt kazanmak inanın o kadar kolaylaştı ki. Sürekli hediyeler dağıtıyorlar, özellikle çark kampanyası 2018 yılına bence damga vuruyor.

  7. Türkiye’ye girdiği ilk günden beri Vodafone’dan hiç şaşmadım. Ramazan bayramı kampanyası hakkında da umutluyum. Ramazan ayı’nı boş geçti ama bayramı geçmez umarız 🙂

  8. Merhabalar, vodafone bedava internet 2019 için hediye kampanyaları güncellenecek mi acaba? merak ediyoruzda yurttaki arkadaşlarla. tşkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Bedava internet 2019 – 2018 Nasıl Yapılır?

Turkcell 19 Mayıs 2019 Bedava İnternet Kampanyası