in ,

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava İnternet

Vodafone bedava internet fırsatları durmadan devam ediyor. Buna son olarak eklenen kampanya ise güzel bir hediye içeriyor. Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası sizlerle, buyrun.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Yeni Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası

Sadece Türkiye’de değil birçok ülkede telekomünikasyon alanında hizmet gösteren Vodafone, dünya genelinde birçok mobil hat kullanıcısına iletişim ihtiyaçlarını karşılama noktasında yardımcı olmaya çalışıyor. Çok çeşitli bir müşteri portföyüne sahip olan dev operatör firması, abonelerinin her zaman ihtiyaç ve isteklerine uygun olan kampanyalara ve ayrıcalıklara sahip olmasını sağlamak amacı ile inanılmaz bir çaba sarf ediyor.

Her kesimden abonesini düşünen ve bu abonelerinin ihtiyaçlarını tespit eden telekomünikasyon firması bu tutumu ile hem abonelerini mutlu etmeyi başarıyor hem de kendine yeni aboneler gelmesini sağlıyor. Buna en yakışır örneği de Vodafone bedava internet paketi konusunda açıkca görüyoruz.

Müşterilerinin ekonomik durumlarına, mesleki durumlarına ve ihtiyaçlarına bakarak fırsatlar ve tarifeler hazırlayan operatör firması şimdi de yenilenmiş Cebinize uyan kartlar fırsatı ile daha fazla abonenin internet, dakika ve SMS ihtiyacını karşılamasına imkan tanıyor. Bu yeni fırsata dair detaylara sayfanın devamından ulaşabilirsiniz.

Vodafone

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Geçtiğimiz sene yaptığı Cebinize uyan kartlar fırsatı ile mobil abonelerinden oldukça iyi bir reaksiyon alan Vodafone, bu yıl Cebinize uyan kartlar fırsatını daha da geliştirerek abonelerine daha fazla bir çeşitlilik sundu. Bu yeni kampanya ile daha çok abonenin bu kartlardan faydalanmasına imkan tanıyacak olan dev GSM şirketi, abonelerinin oldukça makul fiyatlara ihtiyaçlarına göre internet, dakika ve SMS kullanım hakkı satın almalarına imkan veriyor.

Üstelik herhangi bir koşul olmaksızın herkesin faydalanabileceği bu kartlar ile ihtiyacınız doğrultusunda bir paket satın alabilirsiniz. Paketin süresini de kendinize uygun olacak şekilde seçebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip kendinize uygun olan kartı satın alabilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra da kartın üzerindeki kısa mesaj ile Vodafone’a göndererek ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek firma ile paylaşabilir ve ardından karttaki kullanım haklarınızı aktif edebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Haftalık İletişim Pass

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar
Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

5 TL karşılığında satın alabileceğiniz bu kart ile Facebook Messenger ve Whatsapp’tan sınırsız görüşme yapabilirsiniz.

Haftalık Sosyal Pass

Haftada 7 TL ödeyerek Facebook, Instagram ve Twitter’da sınırsız şekilde gezinmenin tadını çıkartabilirsiniz.

Kafana Göre Saati

Bu kart ile de ya sosyal medya da ya da video izleme platformları üzerinde 1 saat boyunca internetinizden eksilme olmadan kullanım yapabilirsiniz.

Tam Paket

Paketiniz bittiğinde 10 TL karşılığında tam paket satın alarak her yöne 100 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Günübirlik Paket

Bu paket ile 2 TL ödeyerek 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 250 MB ya da her yöne 50 dakikaya sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan kullanım hakları silinir.
Kullanım haklarınızı Yanımda uygulamasına giriş yaparak ya da 7000’e “OZET” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metal Gear Survive Sistem Gereksinimleri

Bilgisayardan Whatsapp Kullanma

Whatsapp Web Nedir? Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Kullanılır?