in ,

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2018 – Sahur Paketi

Vodafone Ramazan bedava internet hediye kampanyası ile biz takipçilerini hoşnut etmeyi başarıyor. Sahur paketi olarakta bilinen bu bedava internet paketi sayesinde Ramazan ayı için özel bir kullanım olan gece-sabah arası hakkınız olacaktır.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Ramazan Kampanyası 2018

Hem on bir ayın sultanı hem de gönlümüzün sultanı olan Ramazan ayının yaklaşması ile beraber birçok meraklı mobil hat kullanıcısı operatör firmalarının bu yıla özel ne gibi kampanyalar yapacaklarını merak etmeye başladılar. Ramazan ayının yaklaşması ile abonelerini mutlu etmek isteyen GSM firmaları hemen hazırlık yapmaya başladı ve birbirinden güzel Vodafone Sahur bedava internet kampanyaları hazırladılar.

Vodafone Ramazan bedava internet kampanyası’da her yıl yaptığı gibi Ramazan ayında da Ramazan özel internet kampanyaları hazırlamaya başladı. Bu hamlelerini geçtiğimiz senelerde de birçok mobil müşterisini sevindiren dev firma, bu yıl ki Ramazan internet kampanyaları ile de birçok abonesini sevindireceğe benziyor. Sizde Ramazan 2018 kampanyaları hakkında detaylı bilgi için takipte kalın.

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan Sahur Bedava İnternet 2018

Geçtiğimiz yıl yapılan Sahur internet kampanyaları ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzü gülmüştü. Tarifelerinden eksilmeden tamamen ücretsiz şekilde internet kullanabilen mobil kullanıcılar bütün sene en çok merakla Ramazan kampanyalarını bekliyorlar.

Vodafone’da milyonlarca abonesinin beklediği bu kampanyalarını hazırlamaya başlayarak müşterilerine büyük bir sürpriz yaptı. Yaklaşık 1 ay sonra aktif olacak olan bu bedava internet kampanyaları ile birçok mobil müşteri Ramazan boyunca ücretsiz internete bağlanmanın keyfini sürebilecek. Bu fırsatı takip ederek ne zaman aktif olacağını öğrenebilir ve hemen aktif olduğu anda hediyelerini almaya başlayabilirsiniz. Vodafone Ramazan Bedava internet 2018 kampanyaları için takipte kalın.

Ramazan Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Yanımda uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak bazı hediyelerinizi almanız mümkündür. Bazı hediyeleriniz faydalarınız da otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Herhangi bir katılım mesajına ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. Gelen bilgilendirme mesajı ile hediyeleriniz aktif hale gelir. Turkcell Ramazan bedava internet kampanyası da sizin için mantıklı gelebilir, çevrenizde ki arkadaşlarınızı haberdar edebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet

Vodafone Ramazan Kampanyası’na Katılım Şartları Nelerdir?

Bu Ramazan kampanyalarından faydalanmak için yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm faturalı ya da faturasız mobil hat kullanıcıları bu fırsatlardan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Online kanallar üzerinden de kolay bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Hediyesi Nelerdir?

Vodafone Ramazan Sahur Paketi

Yanımda uygulamasına Pazartesi günleri giriş yaparak 500 MB, 1 GB ya da 2 GB bedava internet kullanımı kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu internet ile de doya doya internete bağlanabilirsiniz.

Faturasız Yükle Harca Kazan kampanyası ile de Vodafone abonelerinin TL yüklemelerine her yöne 2000 dakika 3 ve TL harcamalarını da her yöne 500 dakika ve 1 GB kazanma şansı sunuyor. Ayrıca yüklemelerini Yanımda uygulamasından yapan mobil hat kullanıcıları ekstradan 3 GB ve 25 TL kazanma şansı yakalıyor. 4455’ e “BEREKET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız bu kullanım haklarınızın %80’i bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kullanım haklarınızı öğrenmek için 7000’e “OZET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Kazandığınız bu kullanım haklarını sadece yurt içi kullanımlarda kullanabilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Vodafone bedava internet ile diğer operatörlerinde hediyelerini görebilirsin. Bizi takibi sürdür! Yada bir önce ki yazımız olan Turkcell Çatlat Kazan bedava internet makalesine göz atarak diğer operatörlerin hediyelerini de görebilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Sea of Thieves Sistem İhtiyaçları