in ,

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone yılbaşı bedava internet hediye kampanyası ile 2019 yeni yıl olarak faturalı ve faturasız aboneler hediye internet kazanıyor. Nasıl yapılır diye soracak olursanız detaylar Vodafone yılbaşı kampanyası 2019’da.

Sponsor Bağlantı

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2019

GSM alanında dünya markası olan Vodafone Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı yıllardan beri sürekli ivmelenerek başarısını arttırmayı başardı. Bunun için Türkiye’de ki abonelerine yeni kampanyalar hazırlarken diğer firmalara ayak uyduruyor. Vodafone yılbaşı bedava internet 2019 konusu işte bu sayede gündeme gelmiş oluyor.

Öncelik ile mobil abonelerinin kesintisiz bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını sağlamaları ve kapsama alanı dışında kalmamaları için birçok GSM iyileştirmesi yapan operatör firması bu tutumu ile de abonelerinin olumlu tepkisini almayı başarıyor.

Sadece yaptığı alt yapı çalışmaları ile değil yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyaları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dünya markası Vodafone her zaman mobil hat kullanıcılarının ihtiyaçlarını ön planda tutup bu doğrultuda girişimlerde bulunuyor.

Özellik ile önemli günlerde yaptığı mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çeken dev GSM firması her zaman müşterilerinin nabzına göre şerbet vermeyi başarıyor.

Sizde Vodafone’nun bu fırsatlar ile dolu dünyasına giriş yaparak birçok yenilikten faydalanabilir ve üstün kaliteli bir iletişim hizmetine sahip olabilirsiniz. Vodafone’nun birkaç gün içerisinde duyuracağı Vodafone Yılbaşı kampanyası 2019’u da takip ederek bu yılın ilk hediyesini alabilir ve sevdikleriniz ile bedava iletişim kurmanın keyfini hemen çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 2019 Yılbaşı Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone’nun geçtiğimiz yıl yaptığı Yılbaşı bedava internet kampanyası ile birçok kişinin yüzü gülmüştü. Bu yılda benzer bir kampanya ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi planlayan operatör firmasının kampanyalarına büyük bir ivedilikler ile hazırlandığı biliniyor.

Sizde Vodafone yılbaşı kampanyası 2019 ile Vodafone bedava internet 2019 ya da bedava dakika kullanım hakkı kazanmak istiyor iseniz eğer 1 Ocak tarihinde kampanya aktif olduğunda hemen katılım sağlayabilirsiniz. Vodafone Yılbaşı kampanyası detayları için takipte kalın.

Vodafone Yılbaşı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Yılbaşı kampanyasına katılmak için yapmanız gereken bir şey yoktur. Kampanya aktif olduğu andan itibaren tüm faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcıları otomatik olarak katılabilecektir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsata katılım sağlamak için yapmanız gereken bir şey yoktur.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemleriniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

Geçtiğimiz yıla paralel bir kampanya olması beklenmektedir. Vodafone yılbaşı hediye internet ya da dakika kullanım hakkı sunulması beklenilmektedir.

Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından hediyelerinizi harcamaya başlayabilirsiniz. Yeni yıl hediyeleri sizinle olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 çıkacak araba modelleri

2019 Yılında Çıkacak Araba Modelleri

turkcell yılbaşı bedava internet kampanyası 2019

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2019