in ,

Whatsapp Web Nedir? Bilgisayardan Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Whatsapp Web ile bilgisayardan Whatsapp’a nasıl giriş yapılır merak etmiyor musun? Cevap evet ise WEB Whatsapp nasıl kullanılır anlatıyoruz. Nedir diye soruyorsanız, teknolojiden geri kalıyorsunuz demektir.

Sponsor Bağlantı

Whatsapp Web Nedir? Nasıl Kullanılır?

Whatsapp WEB günümüzde en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Dünya genelinde milyarlarca mobil kullanıcısı olan Whatsapp, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri desek yeri olur.

Hayatımıza girdiği ilk yıldan beri hepimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanıma sunulduğu ilk zamanlarda sadece mesajlaşma uygulaması olarak kullanılan Whatsapp günümüzde artık sesli ve görüntülü arama yapmaya buna ek olarak veri paylaşımı yapmaya da birçok çeşitli özelliğe sahiptir. Her açıdan birçok mobil kullanıcısının rahat bir şekilde günlük işlemlerini halledebilmesine olanak sağlayan bu uygulama sunduğu ayrıcalık ve kolaylıklar açısından milyonlarca insanın hayatını oldukça kolaylaştırmaya yarıyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz ; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr

Bilgisayardan Whatsapp’a Girme Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan Whatsapp Kullanma
Bilgisayardan Whatsapp Kullanma

Aile içi, şirket içi ve insanlar arası iletişim kurmanın oldukça oldukça kolay olması ve herhangi bir ücret ödemeden kullanılması ile de birçok yerde kullanılan Whatsapp sadece internet kullanım hakkımızdan yiyen bir uygulamadır. Bu yönü ile de oldukça cezp edici olan Whatsapp, birçok yeniliğe de imza atmaya devam ediyor.

Bir süre önce de Whatsapp uygulamasına Web üzerinden erişim yapılabilmesini imkan tanıyan yetkililer bu özellik ile de birçok kişiyi mutlu etmeyi başardı. Özellik ile cep telefonlarımızın şarjı azaldığında Whatsapp kullanamamızdan yakınan birçok ki artık Whatsapp Web özelliği ile istedikleri anda istedikleri cihazdan Whatsapp’a giriş yapabilecekler. Whatsapp Web nasıl kullanılır? Öğrenerek sizde bu faydalı özellikten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Web Nedir?

Whatsapp Web Nedir

Whatsapp Web uzun yıllardır cep telefonlarımızdan kullandığımız en popüler uygulamanın Web üzerinden yani bilgisayar, dizüstü ya da tablet üzerinden kullanılmasına imkan veren bir güncellemedir. Bu özelliği kullanmaya başlayarak istediğiniz cihazdan Whatsapp’a giriş yapabilirsiniz. Sohbet geçmişlerinizi görüntüleyebilir, arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, görüntü ya da ses dosyası gönderimi de yapabilirsiniz. Tüm bu özellikleri aynı telefonunuzdaymış gibi rahatlık ile yapabilirsiniz. Yani bilgisayardan Whatsapp’a girmek sandığınızdan çok daha kolay bir işlem.

Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?

WEB Whatsapp Nasıl Kullanılır

Öncelik ile App Store ya da Play Store üzerinden en son yayımlanan Whatsapp güncellemesini telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise bir bilgisayardan Whatsapp Web adresine giriş yapıp sonrasında da cep telefonunuzda Whatsapp’ı açıp Ayarlar’a girip ardından Whatsapp Web/Masaüstü seçeneğine tıklayıp bilgisayar ekranındaki QR kodu tanıtarak telefonunuzu bilgisayarınız ile eşleştirebilir ve Whatsapp Web’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Web kullanımı ile ilgili olan bu yazımızı sonlandırırken benzer kalite de bir makale olan Whatsapp para transferi yapma konusuna da bakmak isteyebileceğinizi düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Bedava İnternet

GreedFall Sistem Gereksinimleri